۱۳۹۶/۸/۳۰ - ۱۰:۴۲:۰۹ فرهنگی

به مناسبت هفته بسیج نمایش «روی نی بندی» در آستانه‌اشرفیه اجرا می‌شود

نمایش «روی نی بندی» به نویسندگی جمشید خانیان و کارگردانی حمیدرضا شعبانی در سالن تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستانه‌اشرفیه به روی صحنه می‌رود.


به گزارش پایگاه خبری کیآستان، محمد معافی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آستانه‌اشرفیه با بیان اینکه همان‌طور که امام خمینی (ره) در آخرین پیام خود به بسیجیان در تاریخ ٢ آذر ١٣٦٧ فرمودند؛ بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین حدیث عشق می‌دهد، گفت:بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته‌های رفیع آن، اذان شهادت و رشادت سر داده‌اند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آستانه‌اشرفیه با اشاره به اینکه بسیج میقات پابرهنگان و معراج اندیشه پاک اسلامی است که تربیت‌یافتگان آن، نام و نشان در گمنامی و بی‌نشانی گرفته‌اند، افزود: بسیج لشکر مخلص خداست که دفتر تشکل آن را که همه مجاهدان از اولین تا آخرین امضا نموده‌اند.

معافی گفت: به مناسبت گرامیداشت رشادت‌های بسیجیان در هشت سال دفاع مقدس، نمایش «روی نی بندی» به کارگردانی و نقش‌آفرینی حمیدرضا شعبانی و نویسندگی جمشید خانیان از یکم تا یازدهم آذرماه (به‌جز ایام شهادت امام حسن عسکری (ع) در تاریخ‌های ٥ و ٦ آذر) از ساعت ١٩:٣٠ در سالن نمایش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آستانه‌اشرفیه به روی صحنه می‌رود.

انتهای پیام/

پست های مرتبط