۱۳۹۶/۸/۱۶ - ۲۲:۳۸:۲۳ اجتماعی

محمد کریمی رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) بندرکیاشهر شد.

مراسم تودیع و معارفه رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) بندرکیاشهر برگزار شد.


به گزارش پایگاه خبری کیآستان، در آیین تودیع و معارفه رئیس کمیته امداد بندر کیاشهر که صبح امروز در بندر کیاشهر برگزار شد، حاجی پور بخشدار بندر کیاشهر، جهانگیری قائم‌مقام کمیته امداد استان، زراعتی مدیر کمیته امداد شهرستان و جمعی از مسئولان حضور داشتند.

حجت حاجی پور بخشدار بندر کیاشهر در آیین تودیع و معارفه رئیس کمیته امداد ضمن قدردانی از تلاش‌های هادی پیرخندان رئیس پیشین کمیته امداد بندر کیاشهر برای توانمندسازی مددجویان و خانواده‌های تحت پوشش با ایجاد اشتغال‌زائی پایدار، گفت: یکی از فلسفه‌های خلقت انسان‌ها، خدمت کردن و یاری‌رساندن به یکدیگر است.

وی افزود: کمیته امداد امام خمینی (ره) با توانمندسازی اعضاء تحت پوشش، توانسته شرافت، کرامت و عزت انسان‌ها را حفظ کند و آن‌ها را در چرخه تولید و اقتصاد کشور پویا و فعال نگه دارد.

جهانگیری قائم‌مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) در استان هم در این مراسم بابیان اینکه اشتغال‌زائی، رونق فضای کسب‌وکار و رفع مشکلات شغلی مددجویان از مهم‌ترین رویکردهایی است که این نهاد با جدید دنبال می‌کند تا نویدبخش خودکفایی و توانمندی اقتصادی مددجویان و خانواده‌های تحت پوشش باشد.

وی با اشاره به اینکه توانمندی اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی مددجویان در کاهش آسیب‌های اجتماعی بسیار تأثیرگذار است، افزود: برگزاری دوره‌های آموزشی در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی، مهارت‌آموزی و حمایت‌های مالی از مهم‌ترین برنامه‌های کمیته امداد است.

جهانگیری گفت: کمیته امداد امام خمینی (ره) باید با مشارکت و ایجاد کارگاه‌های مختلف کارآفرینی در جهت خودکفایی افراد تحت پوشش گام بردارد.

در پایان این آیین از هادی پیرخندان رئیس پیشین اداره کمیته امداد بندر کیاشهر برای تلاش‌های چندین ساله تقدیر شد.

انتهای پیام/

پست های مرتبط