۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۹:۱۶:۲۹ ورزشی

سنگ تمام هواداران در بازی مرگ و زندگی / مسئولان برای کسب میزبانی مرحله دوم سنگ تمام می‌گذارند؟

تیم فوتسال سفیدرود آستانه‌اشرفیه با حمایت پرشور تماشاگران خودی تیم شهرداری صبا شهر تهران را شکست داد و به مرحله پایانی لیگ دسته دوم فوتسال کشور صعود کرد.


به گزارش پایگاه خبری کیآستان، تیم فوتسال سفیدرود آستانه‌اشرفیه در هفته دهم (هفته پایانی مرحله اول) رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال کشور، عصر امروز (جمعه 21 دی‌ماه) با حضور پرشور تماشاگران خودی در سالن ورزشی دانشگاه مهرآستان آستانه‌اشرفیه، تیم فوتسال شهرداری صبا شهر تهران را با نتیجه 3 بر 2 شکست داد و به مرحله بعد این رقابت‌ها صعود کرد.

تیم شهرداری صبا شهر تهران که با تساوی در این دیدار هم می‌توانست از این گروه به مرحله بعد صعود کند در دقیقه 25 توسط حسین خزایی اولین گل این بازی را وارد دروازه تیم سفیدرود آستانه‌اشرفیه کرد، بازی با تشویق‌های پرشور و هیجان تماشاگران آستانه‌ای ادامه داشت که سبحان آداشی در دقیقه 35 بازی را به تساوی کشید و روحیه جنگندگی و امید به موفقیت در بازیکنان و تماشاگران آستانه‌ای مضاعف شد، 3 دقیقه بعد ایمانی عزتی در دقیقه 38 نام خود را در جدول گلزنان این بازی ثبت کرد تا این بار تیم آستانه پیروز میدان باشد، اما یک دقیقه بعد تیم تهرانی توسط ابوالفضل شکرانی بازی را به‌تساوی کشید، 35 ثانیه به پایان بازی سید هاشم میرحسینی یک‌بار دیگر توپ را با تور دروازه صبا شهری‌ها آشنا کرد و شادی وصف‌ناشدنی بر اعضای تیم و تماشاگران حاضر در سالن حکم‌فرما شد و بازی با همین نتیجه به صعود نماینده آستانه‌اشرفیه به پایان رسید.

سفیدرودی‌ها که در نیمه اول این دیدار بازی خوبی را از خود به نمایش نگذاشته بودند، بین 2 نیمه با صحبت‌های کادر فنی و تاکتیک‌های به‌موقع جواد پورصالح سرمربی تیم و حمایت همه‌جانبه هواداران در نیمه دوم، مزد تلاش‌های خود را گرفتند.

در دیگر دیدارهای این گروه، تیم‌ شهروند گلوگاه به دلیل غیبت تیم عقاب لنگرود 3 بر صفر برنده این دیدار معرفی شد و تیم شهروند مرزن آباد با نتیجه 4 بر 2 تیم حسین زاده آمل را شکست داد.

مرحله اول رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال کشور در 6 گروه 6 تیمی برگزار شد که پس از پایان بازی‌های این مرحله، تیم‌های فوتسال شهروند گلوگاه و سفیدرود آستانه‌اشرفیه از گروه اول، الغدیر اردبیل و اروم آلیاژ ارومیه از گروه دوم، پلیمر کرمانشاه و آساره اندیمشک از گروه سوم، پاس تهران و دل‌سوختگان اهل‌بیت قم از گروه چهارم، فولاد زرند ایرانیان و فولاد سیرجان ایرانیان از گروه پنجم، پاسارگاد باطری گرمسار و مقاومت شهرداری مشهد از گروه ششم این رقابت‌ها به مرحله پایانی لیگ دسته دوم فوتسال کشور صعود کردند.

دیدارهای مرحله دوم لیگ دسته دوم فوتسال کشور در 2 گروه 6 تیمی به میزبانی 2 شهر برگزار می‌شود و قطعاً 2 تیمی که بتوانند میزبان رقابت‌های این مرحله باشند حتماً با حضور تماشاگران خودی شانس بالایی برای صعود به لیگ دسته اول فوتسال کشور دارند.

امیدواریم تیم فوتسال سفیدرود آستانه‌اشرفیه با حمایت همه‌جانبه مسئولان شهرستان میزبانی مرحله دوم این رقابت‌ها را به دست آورد تا ضمن نام‌آوری در عرصه ورزش کشور، شاهد ارتقای نشاط اجتماعی در این شهرستان باشیم.

انتهای پیام/

پست های مرتبط