۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۲:۲۱:۴۸ اجتماعی

دستگیری سارق منازل مسکونی و کشف مواد مخدر در شهرستان آستانه‌اشرفیه

فرمانده انتظامی شهرستان آستانه‌اشرفیه از دستگیری سارق منازل مسکونی و کشف یک کیلو و نیم مواد مخدر از یک قاچاقچی در این شهرستان خبر داد.


به گزارش پایگاه خبری کیآستان، سرهنگ عیسی روشن قلب فرمانده انتظامی شهرستان آستانه‌اشرفیه بابیان اینکه در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت، گفت: پس از انجام تحقیق‌های پلیسی سارق 31 ساله اهل آستانه‌اشرفیه شناسایی و دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان آستانه‌اشرفیه با اشاره به اینکه متهم در بررسی فنی پلیس فعلاً به 13 فقره سرقت منازل مسکونی در شهرستان آستانه‌اشرفیه و شهرهای هم‌جوار اعتراف کرده است، افزود: از این متهم مقادیر زیادی اموال مسروقه کشف شد و بخشی از آن‌ها به مال‌باخته‌ها تحویل‌شده است و متهم برای ادامه مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

سرهنگ روشن قلب همچنین بابیان اینکه در راستای اجرای طرح پاک‌سازی مناطق آلوده از یک قاچاقچی 37 ساله، یک کیلو و نیم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد و این متهم با تشکیل پرونده قضایی روانه زندان شد، گفت: از مردم عزیز درخواست می‌کنیم در صورت مشاهده هرگونه فعالیت قاچاقچیان و خورده فروشان مواد مخدر مراتب را سریعاً به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع دهند.

انتهای پیام/

پست های مرتبط