۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۲۳:۴۱:۴۲ ورزشی

یک‌قدم مانده به خندیدن یک شهر

تیم سفیدرود آستانه‌اشرفیه در هفته نهم لیگ دسته دوم فوتسال کشور با پیروزی مقابل تیم حسین زاده آمل به صعود از گروه اول این رقابت‌ها امیدوار شد و تنها در دیدار هفته پایانی به حمایت هواداران آستانه‌ای نیاز دارد.


به گزارش پایگاه خبری کیآستان، تیم فوتسال سفیدرود آستانه‌اشرفیه در هفته نهم (هفته چهارم دور برگشت) رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال کشور، عصر امروز (پنج‌شنبه 13 دی‌ماه) در سالن ورزشی پیامبر اعظم شهر آمل، تیم فوتسال حسین زاده این شهر را با نتیجه 4 بر 3 شکست داد.

سجاد پاکنعمت 2 بار در دقایق 7 و 40، سجاد یعقوبی در دقیقه 11 و سبحان آداشی در دقیقه 31 گلزنان تیم فوتسال سفیدرود آستانه‌اشرفیه در دیدار امروز بودند.

در دیگر دیدارهای این گروه، تیم‌ شهرداری صبا شهر تهران با یک گل تیم شهروند گلوگاه را با شکست بدرقه کرد و تیم شهروند مرزن آباد هم 4 بر 2 تیم عقاب لنگرود را مغلوب کرد.

با مشخص شدن نتایج هفته نهم (هفته چهارم دور برگشت) رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال کشور، تیم فوتسال شهرداری صبا شهر تهران با 18 امتیاز صدرنشین گروه اول این رقابت‌ها است و تیم‌های شهروند گلوگاه و سفیدرود آستانه‌اشرفیه هر 2 با 17 امتیاز و به دلیل اختلاف در تفاضل گل به ترتیب جایگاه‌های دوم و سوم این گروه را در اختیار دارند.

تیم فوتسال سفیدرود آستانه‌اشرفیه در هفته دهم و پایانی مرحله اول این رقابت‌ها، از ساعت 15 جمعه هفته آینده (21 دی‌ماه 97) در سالن ورزشی دانشگاه مهرآستان آستانه‌اشرفیه میزبان تیم رده اولی شهرداری صبا شهر تهران است.

سفیدرودی‌ها می‌توانند با پیروزی در دیدار هفته آینده یکی از 2 تیم صعودکننده به مرحله پایانی رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال کشور باشند.

تیم سفیدرود آستانه‌اشرفیه در هفته پنجم این رقابت‌ها در خانه حریف مقابل تیم شهرداری صبا شهر تهران 4 بر 1 بازی را واگذار کرده بود اما قطعاً با حضور هواداران این تیم در سالن محل برگزاری دیدار هفته آینده و حمایت همه‌جانبه از شاگردان پورصالح این دیدار با برد و صعود برای آستانه‌ای‌ها به پایان می‌رسد.

مرحله اول رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال کشور در 6 گروه 6 تیمی برگزار می‌شود و پس از پایان بازی‌های این مرحله، از هر گروه 2 تیم به مرحله بعد رقابت‌ها راه می‌یابند و برای صعود به لیگ دسته اول با یکدیگر رقابت می‌کنند.

تیم فوتسال سفیدرود آستانه‌اشرفیه در گروه اول این رقابت‌ها با تیم‌های شهرداری صبا شهر تهران، امید مرزن‌آباد (مازندران)، شهروند گلوگاه (مازندران)، حسین زاده آمل و عقاب لنگرود هم‌گروه است.

انتهای پیام/

پست های مرتبط