۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۲۳:۱۶:۱۸ سیاسی

استکبار جهانی همیشه برای نابودی و تجزیه کشور اسلامی با برنامه بوده است

عضو هیئت‌علمی دانشگاه در مراسم بزرگداشت حماسه 9 دی آستانه‌اشرفیه: اگر به مسائل بعد از انقلاب توجه کنیم می‌بینیم که استکبار جهانی برای ایجاد تفرقه میان مردم و نظام از هیچ تلاشی دریغ نکرده است.


به گزارش پایگاه خبری کیآستان، عمران علیزاده عضو هیئت‌علمی دانشگاه عصر امروز در مراسم بزرگداشت حماسه 9 دی در گلزار شهدای آستانه‌اشرفیه بابیان اینکه اتفاقات سال 88 می‌توانست انقلاب را به پرتگاه سقوط بکشد، گفت: بعد از انتخابات سال 88 کسانی که منافع خود را تأمین‌شده نمی‌دیدند با حرف‌های خلاف واقعیت، کشور را به سمت اغتشاش بردند و اگر بصیرت مردم نبود کشور به لبه پرتگاه سقوط می‌رفت.

عضو هیئت‌علمی دانشگاه با اشاره به اینکه اگر به مسائل بعد از انقلاب توجه کنیم می‌بینیم که استکبار جهانی برای ایجاد تفرقه میان مردم و نظام از هیچ تلاشی دریغ نکرده است، افزود: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، استکبار جهانی همیشه برای نابودی و تجزیه کشور اسلامی با برنامه بوده است.

علیزاده بابیان اینکه استکبار جهانی چون می‌داند با توجه به قدرت ایران در حوزه دفاعی نمی‌تواند کشورمان را شکست دهد وارد جنگ نرم با ایران شد که خوشبختانه در این امر هم موفق نبوده‌اند، گفت: از دیدگاه آمریکا بهترین راه برای شکست ایران ایجاد جنگ نرم است و برای انجام این کار به روی کمک برخی مسئولان که روی کار بودند حساب کرده است.

وی با اشاره به اینکه اعتراض به مسئولان علی‌الخصوص مسئولان اقتصادی کشور حق طبیعی مردم است اما آمریکا تلاش می‌کند با سوءاستفاده از این حق مردم و با ایجاد جنگ روانی این اعتراض را طوری جلوه دهد که مردم نسبت به کل ‌نظام بدبین شده‌اند، افزود: آمریکا فکر می‌کرد که اگر بتواند طوری به مردم القا کند که انتخابات در این نظام ناکارآمد است می‌تواند انقلابی که با خون شهدایش به اینجا رسیده را نابود کند.

انتهای پیام/

پست های مرتبط