۱۳۹۷/۱۰/۶ - ۲۰:۳۴:۱۵ ورزشی

شکست سفیدرود در روز بد داوری و میزبانی حریف

مدیر اجرایی تیم فوتبال سفیدرود آستانه‌اشرفیه: این بازی را به تیم داوری تهران واگذار کردیم.


به گزارش پایگاه خبری کیآستان، تیم فوتسال سفیدرود آستانه‌اشرفیه در هفته هشتم رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال کشور، عصر امروز (پنج‌شنبه 6 دی‌ماه 97) در مازندران میهمان تیم شهروند گلوگاه بود که درنهایت بازی را 4 بر 2 واگذار کرد.

سفیدرود در هیاهوی پرشمار تماشاگران گلوگاهی در دقیقه 5 این بازی با گل سعید حیدری در حالی پیش افتاد که یک دقیقه قبل‌تر، ایمان عزتی با خطای محرز یار حریف، به‌شدت مصدوم شد و تا پایان بازی نتوانست به میدان برگردد.

تیم سفیدرود بعد از گل هم پرفشار به بازی ادامه داد و 2 بار تیرک دروازه حریف را لرزاند و در یک غافلگیری و با یک شوت ناگهانی، گل مساوی را دریافت کرد.

بعد از گل مساوی بازی به تعادل پیش رفت و در دقیقه 15 با یک کار تیمی تاکتیکی در ضربه کرنر، سبحان عاشوری گل دوم را برای سفیدرود به ثمر رساند.

5 دقیقه پایانی نیمه اول بازی با فشار گلوگاهی‌ها و با تشویق پرشور تماشاگران پیش رفت که با یک شوت محکم و غیرقابل‌کنترل، بازی دوباره به‌تساوی کشیده شد.

نیمه دوم بازی بسیار پرهیجان پیگیری شد و با شعارها و بعضاً فحش‌های کرکننده و رکیک تماشاگران، کنترل بازی از دست داور خارج شد و 2 اخطار به بازیکنان سفیدرود و 4 اخطار به بازیکنان گلوگاه داد و درحالی‌که تا 2 دقیقه آخر بازی، همه‌چیز با تساوی ادامه داشت 2 تیم 5 خطاهه شدند و درحالی‌که داور می‌توانست خطای هند بازیکن حریف را بگیرد و سفیدرود را صاحب پنالتی دوم کند اما در کمال ناباوری این کار را نکرد و در یک ردوبدل شدن توپ، تیم حریف را صاحب پنالتی دوم کرد که بازیکن حریف موفق به زدن گل شد و چند تماشاگر وارد زمین مسابقه شدند و بازی دقایقی متوقف شد.

در یک دقیقه پایانی تیم سفیدرود دروازه‌بان را بیرون کشید و 5 نفره به تیم حریف فشار آورد که در صحنه‌ای که یکی از داوران اعلام کرد خطای غیرمستقیم به نفع تیم سفیدرود اعلام‌شده است اما در کمال ناباوری، داوران پنالتی دوم را به تیم شهروند گلوگاه تقدیم کردند تا این پنالتی هم به گل تبدیل شود و درنهایت بازی با نتیجه 4 بر 2 به نفع تیم شهروند گلوگاه به پایان برسد.

علی حسین پور مدیر اجرایی تیم فوتبال سفیدرود در گفتگو با پایگاه خبری کیآستان با اشاره به ضعف تیم داوری در کنترل بازی امروز و اشتباه‌های مکرر به سود حریف و رفتارهای ناشایست تماشاگران، گفت: متأسفانه تیم 4 نفره داوری این بازی همگی از تهران بودند و با این نوع داوری و دادن اخطارهای متعدد، بیشترین خدمت را به تیم شهرداری صبا شهر تهران دیگر تیم این گروه کردند تا در بازی بعدی با گلوگاه، تهرانی‌ها با خیال آسوده از محرومیت 2 بازیکن گلوگاه به میدان بروند و در هفته پایانی هم مقابل تیم سفیدرود آستانه‌اشرفیه قرار بگیرند.

هفته بعد تیم فوتسال سفیدرود آستانه‌اشرفیه میهمان تیم حسین زاده آمل است که با یک امتیاز کمتر از سفیدرود در رده چهارم جدول این گروه قرار دارد.

تیم شهروند گلوگاه هم که فعلاً با 17 امتیاز، صدرنشین گروه است، هفته آینده به مصاف شهرداری صبا شهر تهرانی می‌رود که 15 امتیاز دارد و در رده دوم جدول است، عقاب لنگرود تیم یک امتیازی سقوط کرده به لیگ یک استانی هم هفته آینده میزبان شهروند مرزن آباد چالوس است که با 9 امتیاز، در رده پنجم جدول این گروه قرار دارد.

مرحله اول رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال کشور در 6 گروه 6 تیمی برگزار می‌شود و پس از پایان بازی‌های این مرحله، از هر گروه 2 تیم به مرحله بعد رقابت‌ها راه می‌یابند و برای صعود به لیگ دسته اول با یکدیگر رقابت می‌کنند.

تیم فوتسال سفیدرود آستانه‌اشرفیه در گروه اول این رقابت‌ها با تیم‌های شهرداری صبا شهر تهران، امید مرزن‌آباد (مازندران)، شهروند گلوگاه (مازندران)، حسین زاده آمل و عقاب لنگرود هم‌گروه است.

انتهای پیام/

پست های مرتبط