۱۳۹۷/۱۰/۴ - ۱۰:۳۶:۴۱ اجتماعی

دستگیری باند سارقان کابل برق در آستانه‌اشرفیه

فرمانده انتظامی شهرستان آستانه‌اشرفیه از دستگیری باند سارقان کابل برق خبر داد و گفت: اعضای این باند در روستاهای کیسم، تجن و کتشصت آبادان اقدام به سرقت کابل‌های برق می‌کردند.


به گزارش پایگاه خبری کیآستان، سرهنگ عیسی روشن قلب فرمانده انتظامی شهرستان آستانه‌اشرفیه بابیان اینکه در پی وقوع چند فقره سرقت سیم برق در روستاهای کیسم، تجن و کتشصت آبادان و ایجاد اختلال در شبکه توزیع برق بخش مرکزی شهرستان آستانه‌اشرفیه موضوع مورد پیگیری ویژه پلیس قرار گرفت، گفت: مأموران انتظامی پس از انجام تحقیق‌های پلیسی، اعضای این باند سرقت سیم برق را شناسایی کردند و ضمن هماهنگی با مقام قضایی آنان را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان آستانه‌اشرفیه با اشاره به اینکه در بازجویی‌های انجام‌شده سارقان به 5 فقره سرقت سیم و کابل برق در روستاهای کیسم، تجن و کتشصت آبادان اعتراف کردند، افزود: همچنین از این باند 180 متر کابل برق به ارزش 4 میلیون تومان کشف شد.

سرهنگ روشن قلب در پایان بابیان اینکه هر 3 عضو این باند سابقه‌دار و اهل آستانه‌اشرفیه هستند، گفت: متهمان 29، 32 و 39 ساله این پرونده با برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/

پست های مرتبط