۱۳۹۷/۹/۳۰ - ۱۹:۳۴:۰۲ ورزشی

بازگشت سفیدرود به مسیر کامیابی

تیم فوتسال سفیدرود آستانه‌اشرفیه عصر امروز در حضور تماشاگران خودی حریف مرزن‌آبادی را با شکست بدرقه کرد.


به گزارش پایگاه خبری کیآستان، تیم فوتسال سفیدرود آستانه‌اشرفیه در هفته هفتم (هفته دوم دور برگشت) رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال کشور، عصر امروز (جمعه 30 آذر) در سالن ورزشی دانشگاه مهرآستان آستانه‌اشرفیه و در حضور تماشگران آستانه‌ای تیم فوتسال شهروند مرزن‌آباد را با 2 گل شکست داد.

شاگردان جواد پورصالح که در دو دیدار هفته‌های گذشته موفق به کسب پیروزی نشده بودند و از صدر جدول فاصله گرفته بودند این هفته با گل‌های دقایق 15 و 39 سجاد پاکنعمت تیم مرزن‌آبادی را شکست دادند و با توجه به نتایج سایر بازی‌های این گروه به صعود از این گروه امیدوار شدند.

در دیگر دیدارهای این گروه، تیم‌ شهرداری صبا شهر تهران 4 بر 1 تیم عقاب لنگرود را با شکست بدرقه کرد و تیم حسین زاده آمل هم با نتیجه مشابه تیم شهروند گلوگاه را مغلوب کرد.

با مشخص شدن نتایج هفته هفتم (هفته دوم دور برگشت) رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال کشور، تیم فوتسال شهرداری صبا شهر تهران با 15 امتیاز صدرنشین گروه اول این رقابت‌ها است و تیم‌های سفیدرود آستانه‌اشرفیه و شهروند گلوگاه هر 2 با 14 امتیاز و به دلیل تفاضل گل به ترتیب جایگاه‌های دوم و سوم این گروه را در اختیار دارند.

تیم فوتسال سفیدرود آستانه‌اشرفیه در هفته هشتم این رقابت‌ها، پنج‌شنبه هفته آینده (6 دی‌ماه 97) به مازندران سفر می‌کند و میهمان تیم شهروند گلوگاه است.

تیم سفیدرود آستانه‌اشرفیه در هفته سوم این رقابت‌ها در خانه مقابل تیم شهروند گلوگاه به‌تساوی بدون گل رضایت داده بود.

مرحله اول رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال کشور در 6 گروه 6 تیمی برگزار می‌شود و پس از پایان بازی‌های این مرحله، از هر گروه 2 تیم به مرحله بعد رقابت‌ها راه می‌یابند و برای صعود به لیگ دسته اول با یکدیگر رقابت می‌کنند.

تیم فوتسال سفیدرود آستانه‌اشرفیه در گروه اول این رقابت‌ها با تیم‌های شهرداری صبا شهر تهران، امید مرزن‌آباد (مازندران)، شهروند گلوگاه (مازندران)، حسین زاده آمل و عقاب لنگرود هم‌گروه است.

انتهای پیام/

پست های مرتبط