۱۳۹۷/۹/۲۹ - ۲۰:۴۹:۱۱ ورزشی

برد دور رفت را این بار مقابل هواداران آستانه‌ای تکرار کنید

تیم فوتسال سفیدرود آستانه‌اشرفیه در هفته دوم دور برگشت رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال کشور عصر فردا میزبان تیم فوتسال شهروند مرزن‌آباد است.


به گزارش پایگاه خبری کیآستان، از هفته هفتم (هفته دوم دور برگشت) رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال کشور، تیم فوتسال سفیدرود آستانه‌اشرفیه از ساعت 15 فردا (جمعه 30 آذر) در سالن ورزشی دانشگاه مهرآستان میزبان تیم فوتسال شهروند مرزن‌آباد است.

دیدار این 2 تیم را میثم جوادی، اصغر زاهد پور و وحید خاور هر 3 از آذربایجان غربی و یوسف افضلی از اردبیل قضاوت می‌کنند و علیرضا وفادار به‌عنوان نماینده فدراسیون ناظر این دیدار است.

شاگردان جواد پورصالح عصر فردا به دیدار تیمی می‌روند که در دور رفت این رقابت‌ها و در خانه حریف، تیم مرزن آبادی را با 5 گل در هم کوبیده بودند، سبحان آداشی (2 بار)، سجاد پاکنعمت، سید هاشم میرحسینی و ایمان عزتی هرکدام 1 بار در دیدار دور رفت این 2 تیم برای سفیدرود آستانه‌اشرفیه گلزنی کرده بودند.

تیم فوتسال سپیدرود که 6 هفته گذشته این رقابت‌ها را با 3 برد، 2 مساوی و 1 باخت پشت سر گذاشته است هم‌اکنون با 11 امتیاز پس از تیم‌های شهروند گلوگاه 14 امتیازی و شهرداری صباشهر تهران 12 امتیازی در جایگاه سوم گروه اول رقابت‌ها قرار دارد.

در دیگر دیدارهای این گروه، از ساعت 14 فردا تیم‌ حسین زاده آمل به مصاف تیم شهروند گلوگاه می‌رود و از ساعت 15 هم تیم شهرداری صبا شهر میزبان تیم عقاب لنگرود است.

مرحله اول رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال کشور در 6 گروه 6 تیمی برگزار می‌شود و پس از پایان بازی‌های این مرحله، از هر گروه 2 تیم به مرحله بعد رقابت‌ها راه می‌یابند و برای صعود به لیگ دسته اول با یکدیگر رقابت می‌کنند.

تیم فوتسال سفیدرود آستانه‌اشرفیه در گروه اول این رقابت‌ها با تیم‌های شهرداری صبا شهر تهران، شهروند مرزن‌آباد (مازندران)، شهروند گلوگاه (مازندران)، شادروان حسین زاده آمل و عقاب لنگرود هم‌گروه است.

انتهای پیام/

پست های مرتبط