۱۳۹۷/۹/۲۳ - ۱۵:۵۷:۵۳ ورزشی

توقف بی‌موقع سفیدرود

تیم فوتسال سفیدرود آستانه‌اشرفیه مقابل قعرنشین گروه اول لیگ دسته دوم فوتسال کشور متوقف شد.


به گزارش پایگاه خبری کیآستان، از هفته اول دور برگشت رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال کشور، تیم فوتسال سفیدرود آستانه‌اشرفیه عصر دیروز در لنگرود مقابل تیم فوتسال عقاب این شهر با نتیجه بدون گل متوقف شد.

شاگردان جواد پورصالح که در دور رفت رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال کشور با 1 گل از سد تیم عقاب لنگرود گذشته بودند، در هفته اول دور برگشت این رقابت‌ها موفق به شکست تیم ته جدولی این گروه نشدند و با توجه به نتایج بازی‌های دیگر گروه از صدر جدول دور شدند.

در دیگر دیدارهای این گروه، تیم‌ شهرداری صبا شهر تهران 4 بر 2 تیم حسین زاده آمل را با شکست بدرقه کرد و تیم شهروند مرزن‌آباد هم در خانه 8 بر 3 مغلوب تیم شهروند گلوگاه شد.

با مشخص شدن نتایج هفته اول دور برگشت رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال کشور، تیم فوتسال شهروند گلوگاه با 14 امتیاز صدرنشین گروه اول این رقابت‌ها است و تیم‌های شهرداری صبا شهر تهران و سفیدرود آستانه‌اشرفیه به ترتیب با 12 و 11 امتیاز جایگاه‌های دوم و سوم این گروه را در اختیار دارند.

تیم فوتسال سفیدرود آستانه‌اشرفیه در هفتمین دیدار خود در این رقابت‌ها، جمعه هفته آینده (30 آذرماه 97) در سالن ورزشی دانشگاه مهر آستان میزبان تیم امید مرزن‌آباد است.

گفتنی است تیم سفیدرود آستانه‌اشرفیه در هفته دوم این رقابت‌ها این تیم را در مرزن‌آباد با 5 گل شکست داده بودند.

مرحله اول رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال کشور در 6 گروه 6 تیمی برگزار می‌شود و پس از پایان بازی‌های این مرحله، از هر گروه 2 تیم به مرحله بعد رقابت‌ها راه می‌یابند و برای صعود به لیگ دسته اول با یکدیگر رقابت می‌کنند.

تیم فوتسال سفیدرود آستانه‌اشرفیه در گروه اول این رقابت‌ها با تیم‌های شهرداری صبا شهر تهران، امید مرزن‌آباد (مازندران)، شهروند گلوگاه (مازندران)، شادروان حسین زاده آمل و عقاب لنگرود هم‌گروه است.

انتهای پیام/

پست های مرتبط