۱۳۹۷/۹/۱۵ - ۱۹:۰۱:۵۵ اجتماعی

اعزام 140 دانش‌آموز آستانه‌ای و کیاشهری به مناطق عملیاتی جنوب کشور

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان آستانه‌اشرفیه: راهیان نور جلوه زیبای فرهنگ قدردانی مردم از کسانی است که برای اعتلای کشور و امنیت امروز تلاش کرده‌اند.


به گزارش پایگاه خبری کیآستان، سرهنگ حسن حبیبی فرمانده سپاه ناحیه شهرستان آستانه‌اشرفیه بابیان اینکه اردوهای راهیان نور، بهترین شیوه مقابله با جنگ نرم دشمنان است، گفت: چشم‌انداز آینده ما در راهیان نور مردمی کردن این سفر معنوی و تربیتی است تا همه اقشار مردم از این گنجینه معنوی دفاع مقدس بازدید کنند.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان آستانه‌اشرفیه با اشاره به اینکه راهیان نور جلوه زیبای فرهنگ قدردانی مردم از کسانی است که برای اعتلای کشور و امنیت امروز تلاش کرده‌اند، افزود: مناطق عملیاتی به‌عنوان قدم گاه شهدا و ایثارگران است و نماد رزمندگانی که با سخت‌ترین شرایط با دشمن بعثی مبارزه کردند و خون پاک آن‌ها به زمین ریخته است.

سرهنگ حبیبی بابیان اینکه آشنا کردن نسل جوان با رزمندگان 8 سال دفاع مقدس، فلسفه جهاد و ایثار، درس گرفتن از روحیه خودباوری و مسئولیت‌پذیری از اهداف این رویداد بزرگ فرهنگی است، گفت: در چهارمین مرحله اعزام راهیان نور 140 دانش‌آموز مدارس دخترانه آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر به مدت 4 روز از مناطق عملیاتی و یادمان‌های شهدا جنوب کشور (اروندکنار، شلمچه، هویزه، طلاییه، دهلاویه) بازدید می‌کنند.

انتهای پیام/

پست های مرتبط