۱۳۹۷/۹/۹ - ۲۰:۳۳:۳۹ ورزشی

شکست سنگین سفیدرود در روز مصدومیت بازیکنان کلیدی و میزبانی بد حریف

تیم سفیدرود آستانه‌اشرفیه در هفته پایانی دور رفت رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال کشور از تیم شهرداری صباشهر تهران شکست خورد و در جایگاه دوم جدول قرار گرفت.


به گزارش پایگاه خبری کیآستان، تیم فوتسال سفیدرود آستانه‌اشرفیه که با مصدومیت 2 بازیکن کلیدی خود یاسر سروری (دروازه‌بان) و ایمان عزتی (یکی از تأثیرگذارترین بازیکنان این تیم) در هفته پنجم و پایانی دور رفت رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال کشور پا به میدان مسابقه با تیم شهرداری صباشهر تهران گذاشته بود با نتیجه 4 بر 1 این دیدار را واگذار کرد.

میزبان این دیدار تیم شهرداری صباشهر تهران در یک حرکت غیرحرفه‌ای روز قبل از بازی سالن مسابقه را در اختیار تیم سفیدرود قرار نداد و شاگردان پورصالح بدون تمرین و شناخت از سالن محل برگزاری بازی، رو در روی حریف تهرانی قرار گرفتند.

سبحان آداشی زننده تک‌گل تیم سفیدرود آستانه‌اشرفیه در این دیدار خارج از خانه بود، تکاملی و شکرانی هم هر کدام 2 گل برای تیم میزبان به ثمر رساندند.

در دیگر دیدارهای این گروه، تیم‌ مرزن آباد 8 بر 5 میزبان خود تیم حسین زاده آمل در هم کوبید و تیم شهروند گلوگاه 4 بر 0 از سد تیم عقاب لنگرود گذشت.

شاگردان جواد پورصالح با 3 برد، 1 مساوی و باخت در دیدار امروز کار خود را با 10 امتیاز در دور رفت رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال کشور به پایان رساندند و پس از تیم شهروند گلوگاه که 11 امتیازی است در جایگاه دوم گروه اول این رقابت‌ها قرار گرفتند.

رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال کشور در 6 گروه 6 تیمی و 1 گروه 7 تیمی برگزار می‌شود و تیم فوتسال سفیدرود آستانه‌اشرفیه در گروه اول این رقابت‌ها با تیم‌های شهرداری صبا شهر تهران، امید مرزن‌آباد (مازندران)، شهروند گلوگاه (مازندران)، شادروان حسین زاده آمل و عقاب لنگرود هم‌گروه است.

پس از پایان دیدارهای امروز تیم‌های شرکت‌کننده در این رقابت‌ها به تعطیلات نیم‌فصل می‌روند و با تقویت در بازار نقل انتقالات به امید کسب نتایج بهتر به دور برگشت رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال کشور وارد می‌شوند.

انتهای پیام/

پست های مرتبط