۱۳۹۷/۹/۵ - ۲۰:۳۸:۴۵ اجتماعی

دستگیری 2 سارق و کشف 2 هزار لیتر سوخت قاچاق در شهرستان آستانه‌اشرفیه

فرمانده انتظامی شهرستان آستانه‌اشرفیه از دستگیری 2 سارق کابل های مخابراتی و اماکن خصوصی و کشف 2 هزار لیتر سوخت قاچاق در این شهرستان خبر داد.


به گزارش پایگاه خبری کیآستان، سرهنگ عیسی روشن قلب فرمانده انتظامی شهرستان آستانه‌اشرفیه بابیان اینکه در پی وقوع چندین فقره سرقت کابل‌های مخابراتی شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت، گفت: پس از انجام تحقیق‌های پلیسی سارق 34 ساله شناسایی شد و مأموران انتظامی متهم را حین سرقت کابل‌های مخابراتی دریکی از روستاهای آستانه‌اشرفیه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان آستانه‌اشرفیه با اشاره به اینکه متهم در بررسی فنی پلیس به 5 فقره سرقت کابل‌های مخابراتی در روستاهای شهرستان آستانه‌اشرفیه اعتراف کرده است، افزود: از این متهم 300 متر کابل مخابراتی به ارزش 16 میلیون و 500 هزار تومان کشف‌شده است.

سرهنگ روشن قلب همچنین بابیان اینکه در پی دریافت شکایت فردی مبنی بر سرقت وسایل از منزل مسکونی بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت، گفت: مأموران انتظامی با انجام تحقیق‌های پلیسی و تعقیب سرنخ‌ها متهم 30 ساله اهل آستانه‌اشرفیه را در این پرونده شناسایی و دستگیر کردند و سارق در بررسی فنی پلیس به 5 فقره سرقت دیگر از اماکن خصوصی اعتراف کرد.

وی با اشاره به اینکه مأموران پلیس آگاهی هم حین گشت زنی در سطح شهرستان به یک دستگاه خودروی نیسان حمل سوخت مشکوک شدند و برای بررسی این خودرو را متوقف کردند، افزود: در بازرسی از خودروی متهم 39 ساله 2 هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان آستانه‌اشرفیه در پایان با بیان اینکه متهمان دستگیرشده با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقام قضائی معرفی شدند از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیس 110 اطلاع دهند.

انتهای پیام/

پست های مرتبط