۱۳۹۷/۹/۵ - ۱۹:۲۴:۰۲ اجتماعی

افتتاح 3 طرح عمرانی عام‌المنفعه و محرومیت‌زدایی در شهرستان آستانه‌اشرفیه

هم‌زمان با آخرین روز از هفته بسیج، 1 واحد مسکن محرومین در آستانه‌اشرفیه و 2 پایگاه بسیج در بندر کیاشهر افتتاح شد.


به گزارش پایگاه خبری کیآستان، هم‌زمان با آخرین روز از هفته بسیج، 1 واحد مسکن محرومین در روستای تجن گوکه آستانه‌اشرفیه و 2 پایگاه بسیج در کوی شهید رجایی بندر کیاشهر پیش از ظهر امروز با حضور جمعی از مسئولان افتتاح شد.

سرهنگ حسن حبیبی فرمانده سپاه ناحیه آستانه‌اشرفیه در مراسم افتتاح مسکن محرومین در روستای تجن گوکه آستانه‌اشرفیه بابیان اینکه برای ساخت مسکن محرومین از هیچ نهاد دولتی یک ریال هم کمک دریافت نکرده‌ایم، گفت: سپاه پاسداران و بسیج مستضعفین با کمک‌های خیرین ساخت مسکن محرومین را در دستور کار خود قرار داده است و با ساخت مسکن محرومین در تلاش هستیم که هیچ خانواده بی‌بضاعتی بدون سرپناه نباشد.

فرمانده سپاه ناحیه آستانه‌اشرفیه با اشاره به اینکه تاکنون 10 واحد مسکن محرومین توسط سپاه ناحیه آستانه‌اشرفیه ساخته شد و به محرومین تحویل داده‌شده است، افزود: تا پایان امسال 42 واحد مسکن محرومین با همکاری سپاه پاسداران و بسیج مستضعفین و کمک‌های خیرین ساخته می‌شود تا افراد بی‌بضاعت خانه‌دار شوند.

سرهنگ حبیبی بابیان اینکه در تلاش بودیم با توجه به فرارسیدن فصل زمستان این تعداد مسکن را به‌زودی تحویل محرومین دهیم، گفت: این واحد مسکن محرومین در ‌فاصله زمانی 4 ماهه در زمینی به مساحت 50 مترمربع و با هزینه 48 میلیون تومانی ساخته‌شده است.

وی همچنین در مراسم افتتاح 2 پایگاه بسیج در کوی شهید رجایی بندر کیاشهر با اشاره به اینکه ساختمان 2 طبقه پایگاه مقاومت بسیج شهید غلامی و پایگاه مقاومت بسیج سلیمه کوی شهید رجایی بندر کیاشهر در زمین اهدایی خیرین به متراژ حدود 300 مترمربع و زیربنای 100 مترمربع ساخته‌شده است، افزود: پایگاه مقاومت بسیج شهید غلامی در طبقه همکف این ساختمان ویژه برادران و پایگاه مقاومت بسیج سلیمه ویژه خواهران بسیجی کوی شهید رجایی بندر کیاشهر است و برای ساخت ساختمان این 2 پایگاه مقاومت بسیج 70 میلیون تومان هزینه شده است.

لازم به ذکر است که حضور در اجتماع بسیجیان در باشگاه شهدای چهارده، یادواره شهدای کارمند، کارگر و اصناف در مسجد جامع آستانه‌اشرفیه و ویژه‌برنامه سفره سلامت دبستان گل‌های فردوس از دیگر برنامه‌های آخرین روز هفته بسیج در شهرستان آستانه‌اشرفیه بود.

انتهای پیام/

پست های مرتبط