۱۳۹۷/۹/۱ - ۲۳:۰۰:۵۱ ورزشی

این سفیدرود بی‌رحم دوست‌داشتنی

تیم سفیدرود آستانه‌اشرفیه علاوه بر حفظ صدرنشینی و رکورد تنها تیم بدون گل خورده رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال کشور، عصر امروز تیم حسین زاده آمل را با 5 گل بدرقه کرد.


به گزارش پایگاه خبری کیآستان، تیم فوتسال سفیدرود آستانه‌اشرفیه در هفته چهارم رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال کشور علاوه بر حفظ صدرنشینی و رکورد تنها تیم بدون گل خورده این رقابت‌ها، با 5 گل حریف امروز خود، تیم فوتسال حسین زاده آمل را شکست داد.

سبحان عاشوری 4  بار در دقایق 4،22،26 و 29 و سید هاشم میر حسینی در دقیقه 25 گلزنان تیم فوتسال سفیدرود آستانه‌اشرفیه در دیدار امروز بودند.

شاگردان جواد پورصالح در 4 هفته گذشته رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال کشور با 3 برد، 1 مساوی و به لطف سیوهای تماشایی یاسر سروری دروازه‌بان سخت‌کوش این تیم و حفظ آمار فوق‌العاده تنها تیم بدون گل خورده این رقابت‌ها، صدرنشین شایسته گروه اول لیگ دسته دوم فوتسال کشور است.

در پایان این دیدار جمعی از مسئولان شهرستان آستانه‌اشرفیه با حضور در رختکن تیم فوتسال سفیدرود به بازیکنان، کادر و مسئولان اجرایی این تیم خسته نباشید و خدا قوت گفتند و برای این تیم در ادامه راه آرزوی موفقیت کردند.

محمد عباسی مدیرعامل این تیم هم در این دیدار از مسئولان شهرستان خواست تا نماینده شهرستان در رقابت‌های کشوری فوتسال را بیش از گذشته حمایت کنند.

در دیگر دیدارهای این گروه، تیم‌ مرزن آباد 5 بر 1 عقاب لنگرود را در هم کوبید و  تیم شهروند گلوگاه 3 بر 2 از سد تیم صباشهر تهران گذشت.

با مشخص شدن نتایج هفته چهارم رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال کشور، تیم فوتسال سفیدرود آستانه‌اشرفیه با 3 برد، 1 مساوی، بدون گل خورده و با کسب 10 امتیاز صدرنشین گروه اول این رقابت‌ها است و تیم‌های شهروند گلوگاه و حسین زاده آمل به ترتیب با 8 و 7 امتیاز جایگاه‌های دوم و سوم این گروه را به خود اختصاص داده‌اند.

تیم فوتسال سفیدرود آستانه‌اشرفیه در پنجمین دیدار خود در این رقابت‌ها، جمعه هفته آینده (9 آذرماه 97) میهمان تیم صباشهر تهران است.

رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال کشور در 6 گروه 6 تیمی و 1 گروه 7 تیمی برگزار می‌شود و تیم فوتسال سفیدرود آستانه‌اشرفیه در گروه اول این رقابت‌ها با تیم‌های شهرداری صبا شهر تهران، امید مرزن‌آباد (مازندران)، شهروند گلوگاه (مازندران)، شادروان حسین زاده آمل و عقاب لنگرود هم‌گروه است.

انتهای پیام/

پست های مرتبط