۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۱:۲۳:۳۰ اجتماعی

بیماران کلیوی نیازمند حمایت خیران و نیکوکاران

هم‌زمان با هفته حمایت از بیماران کلیوی جمعی از مسئولان شهرستان آستانه‌اشرفیه از بیماران دیالیزی بستری در بیمارستان کوثر این شهرستان عیادت کردند.


به گزارش پایگاه خبری کیآستان، هم‌زمان با هفته حمایت از بیماران کلیوی جمعی از مسئولان شهرستان آستانه‌اشرفیه با حضور در بخش دیالیز بیمارستان کوثر این شهرستان، ضمن اهدای گل، دقایقی با بیماران بستری در این بخش گفتگو کردند و از نزدیک در جریان مشکلات این بیماران قرار گرفتند.

امید قاسمی جلالی مسئول انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی شهرستان آستانه‌اشرفیه بابیان اینکه بخش دیالیز بیمارستان کوثر 17 دستگاه دیالیز دارد که 2 دستگاه آن به تعمیر نیاز دارد، گفت: 10 پرستار و پزشک در نوبت‌های مختلف این بیمارستان به بیماران دیالیزی خدمت‌رسانی می‌کنند.

مسئول انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی شهرستان آستانه‌اشرفیه با اشاره به اینکه 53 بیمار دیالیزی تحت پوشش انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی شهرستان آستانه‌اشرفیه هستند و با کارت این انجمن می‌توانند در تمام نقاط کشور خدمات درمانی دریافت کنند، افزود: پرداخت کمک‌هزینه‌های درمانی 100 تا 200 هزارتومانی به بیماران تحت پوشش از دیگر اقدام‌های این انجمن خیریه است که با مشارکت افراد خیر انجام می‌شود.

قاسمی جلالی در پایان بابیان اینکه 15 بیمار پیوندی هم تحت پوشش انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی قرار دارند، گفت: ازآنجایی‌که اکثر این بیماران تحت پوشش، سرپرست خانوار هستند در تأمین ایاب و ذهاب، هزینه‌های درمانی و همچنین دریافت سهم بیمه‌ای با مشکلات فروانی روبرو هستند، از همه خیران و نیکوکاران منطقه درخواست می‌کنم با کمک‌های خود این انجمن را در ادامه راه حمایت از بیماران کلیوی همراهی کنند.

انتهای پیام/

پست های مرتبط