۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۲۲:۳۹:۵۳ ورزشی

نوار پیروزی‌های پیاپی تیم سفیدرود آستانه‌اشرفیه در جدال با تیم شهروند گلوگاه پاره شد

دیدار تیم‌های فوتسال سفیدرود آستانه‌اشرفیه و شهروند گلوگاه در هفته سوم رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال کشور با تساوی بدون گل به پایان رسید.


به گزارش پایگاه خبری کیآستان، تیم فوتسال سفیدرود آستانه‌اشرفیه در هفته سوم رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال کشور از ساعت 16 امروز در سالن دانشگاه مهرآستان شهرستان آستانه‌اشرفیه رو در روی تیم فوتسال قرار گرفت و در پایان این دیدار 2 تیم به‌تساوی بدون گل رضایت دادند.

تیم فوتسال سفیدرود آستانه‌اشرفیه که در 2 هفته آغازین این رقابت‌ها تیم‌های عقاب لنگرود و امید مرزن آباد را شکست داده بود، امروز در دیدار سوم خود مقابل تیم شهروند گلوگاه متوقف شد و نوار بردهای پیاپی این تیم پاره شد.

در دیگر دیدارهای این گروه، تیم حسین زاده آمل در خانه با 4 گل تیم عقاب لنگرود را در هم کوبید و تیم شهرداری صبا شهر تهران هم 3 بر 2 از سد تیم امید مرزن آباد گذشت.

با پایان هفته دوم رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال کشور، تیم فوتسال سفیدرود آستانه‌اشرفیه با 7 امتیاز، به لطف تفاضل گل بهتر همچنان صدرنشین گروه اول این رقابت‌ها است و تیم‌ حسین زاده آمل با همین تعداد امتیاز و تفاضل گل کمتر در جایگاه دوم قرار دارد.

تیم فوتسال سفیدرود آستانه‌اشرفیه در هفته چهارم این رقابت‌ها در حساس‌ترین مسابقه این گروه از ساعت 16 پنج‌شنبه 1 آذر در سالن ورزشی دانشگاه مهرآستان آستانه‌اشرفیه به مصاف تیم حسین زاده آمل (تیم دوم جدول گروه یک) می‌رود.

جواد پورصالح سرمربی، علی حسین پور مدیر اجرایی و محمد عباسی مدیرعاملی تیم فوتسال سفیدرود آستانه‌اشرفیه را عهده‌دار هستند.

رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال کشور در 6 گروه 6 تیمی و 1 گروه 7 تیمی برگزار می‌شود و تیم فوتسال سفیدرود آستانه‌اشرفیه در گروه اول این رقابت‌ها با تیم‌های شهرداری صبا شهر تهران، امید مرزن‌آباد (مازندران)، شهروند گلوگاه (مازندران)، شادروان حسین زاده آمل و عقاب لنگرود هم‌گروه است.

انتهای پیام/

پست های مرتبط