۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۲۱:۲۹:۲۳ اجتماعی

برگزاری همایش تجلیل از پیر غلامان حسینی در آستانه‌اشرفیه

به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر آستانه‌اشرفیه اولین همایش تجلیل از پیر غلامان حسینی در این شهر برگزار شد.


به گزارش پایگاه خبری کیآستان، اولین همایش تجلیل از پیر غلامان، ذاکرین و خادمین خامس آل عبا(ع) آستانه‌اشرفیه به همت شهرداری و شورای اسلامی این شهر صبح امروز با حضور جمعی از مسئولان و دوستداران خاندان اهل‌بیت (ع) در سالن همایش‌های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستانه‌اشرفیه برگزار شد.

محمد دانش شکیب شهردار آستانه‌اشرفیه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری کیآستان، بابیان اینکه هدف از برگزاری این همایش الگوسازی برای نسل جوان و نوجوان بود، گفت: با برگزاری همایش‌های این‌چنینی فرهنگ تقدیر از کسانی که سال‌های زیادی از عمر خود را صرف اقامه عزای امام حسین (ع) کرده‌اند، نهادینه می‌شود.

در این مراسم از 10 پیرغلام حسینی، 10 ذاکر اهل‌بیت (ع)، 10 مسئول هیئت مذهبی و مسئولان 2 موکب سلطان سید جلال‌الدین اشرف (ع) و انصارالولایه با اهدا لوح، شال و تندیس قدردانی شد.

همچنین در این مراسم از امیر فخر موسوی، خانواده مرحوم سید ابراهیم میر هاشمی نسب (کربلایی کوچ آقا)، امین جمالی (کارگردان نمایش قبیله غافل)، حسین داداشی (رئیس شورای هیئت‌های مذهبی شهرستان آستانه‌اشرفیه) و علیرضا علی نیا ( رئیس کانون مداحان شهرستان آستانه‌اشرفیه) هم تجلیل شد.

انتهای پیام/

پست های مرتبط