۱۳۹۷/۸/۱۸ - ۱۹:۳۴:۵۸ ورزشی

صدرنشینی به لطف برد دل‌چسب خارج از خانه

تیم فوتسال سفیدرود آستانه‌اشرفیه در هفته دوم رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال کشور تیم فوتسال امید مرزن‌آباد را در ساری با 5 گل در هم کوبید.


به گزارش پایگاه خبری کیآستان، تیم فوتسال سفیدرود آستانه‌اشرفیه در هفته دوم رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال کشور از ساعت 16 امروز در سالن کارخانه نکا چوب شهرستان ساری رو در روی تیم فوتسال امید مرزن‌آباد قرار گرفت و در پایان 5 بر صفر تیم فوتسال امید مرزن‌آباد را شکست داد.

سبحان آداشی در دقایق 17 و 37، سجاد پاکنعمت در دقیقه 23، سید هاشم میرحسینی در دقیقه 30 و ایمان عزتی در دقیقه 40 گل‌های این دیدار خارج از خانه را برای تیم فوتسال سفیدرود آستانه‌اشرفیه به ثمر رساندند.

در دیگر دیدارهای این گروه، تیم‌های شهروند گلوگاه و حسین زاده آمل با تساوی بدون گل به کار خود پایان دادند و تیم عقاب لنگرود در خانه 3 بر 2 از تیم شهرداری صبا شهر تهران شکست خورد.

با پایان هفته دوم رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال کشور، تیم فوتسال سفیدرود آستانه‌اشرفیه با 2 برد، بدون گل خورده و با تفاضل مثبت 6 صدرنشین گروه اول این رقابت‌ها شد و تیم‌های شهروند گلوگاه و حسین زاده آمل با یک برد و یک تساوی به لطف تفاضل گل جایگاه‌های دوم و سوم این گروه را به خود اختصاص داده‌اند.

تیم فوتسال سفیدرود آستانه‌اشرفیه که هفته اول این رقابت‌ها را هم با برد یک بر صفر مقابل نماینده لنگرود پشت سر گذاشته بود، هفته آینده در یک دیدار حساس و تماشایی از ساعت 16 پنج‌شنبه 24 آبان در سالن ورزشی دانشگاه مهرآستان آستانه‌اشرفیه به مصاف تیم شهروند گلوگاه (تیم دوم جدول گروه یک) می‌رود.

جواد پورصالح سرمربی، علی حسین پور مدیر اجرایی و محمد عباسی مدیرعاملی تیم فوتسال سفیدرود آستانه‌اشرفیه را عهده‌دار هستند.

رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال کشور در 6 گروه 6 تیمی و 1 گروه 7 تیمی برگزار می‌شود و تیم فوتسال سفیدرود آستانه‌اشرفیه در گروه اول این رقابت‌ها با تیم‌های شهرداری صبا شهر تهران، امید مرزن‌آباد (مازندران)، شهروند گلوگاه (مازندران)، شادروان حسین زاده آمل و عقاب لنگرود هم‌گروه است.

انتهای پیام/

پست های مرتبط