۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۴:۲۱:۲۰ سیاسی

طنین‌انداز شدن فریاد مرگ بر استکبار در آستانه‌اشرفیه

دانش‌آموزان، مسئولان و مردم ولایت مدار آستانه‌اشرفیه با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل یک‌بار دیگر بر مبارزه با استکبار جهانی تأکید کردند.


به گزارش پایگاه خبری کیآستان، هم‌زمان با 13 آبان روز دانش‌آموز، سالروز تسخیر لانه جاسوسی و روز مبارزه با استکبار جهانی، دانش‌آموزان، مسئولان و اقشار مختلف مردم در راهپیمایی امروز فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل را طنین‌انداز کردند.

دانش‌آموزان، مسئولان و مردم ولایت مدار آستانه‌اشرفیه صبح امروز با حضور در راهپیمایی 13 آبان، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانش‌آموز برای ادامه راه امام (ره) و شهدای انقلاب اسلامی تا رسیدن به آرمان‌های انقلاب با یکدیگر تجدید پیمان کردند.

تا خون در رگ ماست خامنه‌ای رهبر ماست، نصر من الله و فتح قریب مرگ بر آمریکای مردم‌فریب، ملت ما بیداراست از آمریکا بیزاراست، مرگ بر آل سعود خائن، هیهات من الذله، ای رهبر آزاده آماده‌ایم آماده و مرگ بر اسراییل ازجمله شعارهایی بودند که دانش‌آموزان، مسئولان و مردم ولایت مدار آستانه‌اشرفیه در مسیر راهپیمایی سر دادند.

راهپیمایی 13 آبان امسال آستانه‌اشرفیه با حضور مشترک دانش‌آموزان، مسئولان و مردم ولایت مدار آستانه‌اشرفیه از مقابل کانون بسیج تا حرم مطهر سلطان سید جلال‌الدین اشرف (ع) برگزار شد و حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد طیبی امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه سخنران این مراسم بود.

دانش‌آموزان مدارس مختلف آستانه‌اشرفیه پس از پایان راهپیمایی، آدمک‌های روسای جمهور آمریکا و اسراییل و پرچم‌های آمریکا و اسراییل را که در قالب‌ها و شکل‌های مختلف ساخته بودند را آتش زدند.

در حاشیه این مراسم بخش‌های مختلف ازجمله نقاشی‌های کودکان با موضوع استکبارستیزی، اندازه‌گیری فشار و قند خون و نمایش حرکات رزمی به کمک ارگان‌های مختلف انجام شد.

تصاویر: میلاد آدر

انتهای پیام/

پست های مرتبط