۱۳۹۷/۸/۱۲ - ۱۸:۳۵:۳۷ سیاسی

محدودیت‌های ترافیکی آستانه‌اشرفیه در روز مبارزه با استکبار جهانی

رئیس پلیس راهور شهرستان آستانه‌اشرفیه: مسیر رفت‌وبرگشت کانون بسیج تا میدان امام خمینی (ره) شهر آستانه‌اشرفیه در روز مبارزه با استکبار جهانی مسدود است.


به گزارش پایگاه خبری کیآستان، سرگرد محمود بیرانوند رئیس پلیس راهور شهرستان آستانه‌اشرفیه با بیان اینکه محدودیت ترافیکی ویژه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی از صبح فردا (یک‌شنبه 13 آبان ماه) در شهر آستانه‌اشرفیه اعمال می‌شود، گفت: از ساعت اولیه صبح فردا مسیر رفت‌وبرگشت کانون بسیج تا میدان امام خمینی (ره) و تمام کوچه‌ها و خیابان‌های منتهی به این مسیر مسدود است.

رئیس پلیس راهور شهرستان آستانه‌اشرفیه با اشاره به اینکه شهروندان از پارک خودرو در مسیر رفت‌وبرگشت کانون بسیج تا میدان امام خمینی (ره) خودداری کنند، افزود: پلیس راهور از ساعت اولیه صبح فردا خودرو‌های پارک شده در این مسیر را به پارکینگ منتقل می‌کند.

سرگرد بیرانوند در پایان گفت: همچنین تردد وسایل نقلیه به‌ویژه موتورسیکلت‌ها در طول مسیر ممنوع است و مأموران راهور با موتورسیکلت‌سوارانی که اقدام به تردد در این مسیر کنند برخورد می‌کند.

لازم به ذکر است، راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در آستانه‌اشرفیه، ساعت 10 صبح فردا از مقابل کانون بسیج این شهر آغاز می‌شود.

انتهای پیام/

پست های مرتبط