۱۳۹۷/۸/۱۱ - ۲۰:۰۹:۲۰ ورزشی

سفیدرود پیروز دیدار شرق گیلانی‌ها

تیم فوتسال سفیدرود آستانه‌اشرفیه در هفته اول رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال کشور تیم فوتسال عقاب لنگرود را با شکست بدرقه کرد.


به گزارش پایگاه خبری کیآستان، هفته اول رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال کشور از ساعت 16 امروز با دیدار 2 تیم فوتسال سفیدرود آستانه‌اشرفیه و عقاب لنگرود در سالن ورزشی دانشگاه مهرآستان آستانه‌اشرفیه آغاز شد و تیم سفیدرود آستانه‌اشرفیه با یک گل میهمان خود تیم عقاب لنگرود را با شکست بدرقه کرد.

تک‌گل این دیدار را ایمان عزتی در دقیقه 35 بازی به ثمر رساند تا تیم سفیدرود آستانه‌اشرفیه هفته اول رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال کشور را با پیروزی پشت سر بگذارد.

در دیگر دیدارهای این گروه تیم حسین زاده آمل 4 بر 3 از سد تیم شهرداری صباشهر تهران گذشت و تیم شهروند گلوگاه (مازندران) هم 5 بر 3 تیم مرزن‌آباد (مازندران) را شکست داد.

به‌این‌ترتیب تیم‌های شهروند گلوگاه، حسین زاده آمل و سفیدرود آستانه‌اشرفیه با برد در هفته اول رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال کشور، جایگاه اول تا سوم گروه اول این رقابت‌ها را به خود اختصاص داده‌اند.

تیم فوتسال سفیدرود آستانه‌اشرفیه برای انجام بازی دوم خود در این گروه، هفته آینده به چالوس سفر می‌کند و با تیم مرزن‌آباد مسابقه می‌دهد.

جواد پورصالح سرمربی، علی حسین پور مدیر اجرایی و محمد عباسی مدیرعاملی تیم فوتسال سفیدرود آستانه‌اشرفیه را عهده‌دار هستند.

رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال کشور در 6 گروه 6 تیمی و 1 گروه 7 تیمی برگزار می‌شود و تیم فوتسال سفیدرود آستانه‌اشرفیه در گروه اول این رقابت‌ها با تیم‌های شهرداری صبا شهر تهران، مرزن‌آباد (مازندران)، شهروند گلوگاه (مازندران)، شادروان حسین زاده آمل و عقاب لنگرود هم‌گروه است.

انتهای پیام/

پست های مرتبط