۱۳۹۷/۸/۷ - ۱۶:۴۷:۱۰ اجتماعی

محدودیت‌های ترافیکی آستانه‌اشرفیه در روز اربعین حسینی

رئیس پلیس راهور شهرستان آستانه‌اشرفیه: مسیر رفت‌وبرگشت میدان فردوسی تا میدان معین شهر آستانه‌اشرفیه در روز اربعین حسینی مسدود است


به گزارش پایگاه خبری کیآستان، سرگرد محمود بیرانوند رئیس پلیس راهور شهرستان آستانه‌اشرفیه با بیان اینکه محدودیت ترافیکی ویژه مراسم اربعین حسینی از صبح فردا (سه‌شنبه 8 آبان ماه) در شهر آستانه‌اشرفیه اعمال می‌شود، گفت: از ساعت اولیه صبح فردا مسیر رفت‌وبرگشت میدان فردوسی تا میدان معین و تمام کوچه‌ها و خیابان‌های منتهی به این مسیر مسدود است.

رئیس پلیس راهور شهرستان آستانه‌اشرفیه با اشاره به اینکه شهروندان از پارک خودرو در مسیر رفت‌وبرگشت میدان فردوسی تا میدان معین خودداری کنند، افزود: پلیس راهور از ساعت اولیه صبح فردا خودرو‌های پارک شده در این مسیر را به پارکینگ منتقل می‌کند.

سرگرد بیرانوند در پایان گفت: همچنین تردد وسایل نقلیه به‌ویژه موتورسیکلت‌ها در طول مسیر ممنوع است و مأموران راهور با موتورسیکلت‌سوارانی که اقدام به تردد در این مسیر کنند برخورد می‌کند.

لازم به ذکر است، مراسم ویژه عزاداری اربعین حسینی در آستانه‌اشرفیه از ساعت 9 و 30 دقیقه صبح فردا در مقابل حرم سلطان سید جلال‌الدین اشرف (ع) برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

پست های مرتبط