۱۳۹۷/۷/۱۷ - ۱۴:۳۲:۱۵ اجتماعی

برگزاری جشنواره روز جهانی کودک در آستانه‌اشرفیه

جشنواره روز جهانی کودک با اجرای ویژه‌برنامه این روز، نام‌گذاری یک کوچه به نام کودک شاد و استفاده رایگان از شهربازی پارک ساحلی در آستانه‌اشرفیه برگزار شد.


به گزارش پایگاه خبری کیآستان، ویژه‌برنامه‌های روز جهانی کودک صبح امروز با حضور جمعی از مسئولان در مدرسه دکتر حقیقت پسند واقع در کوچه کودک شاد آستانه‌اشرفیه برگزار شد.

نرجس محمد دوست رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر آستانه‌اشرفیه بابیان اینکه به مناسبت روز جهانی کودک شورای اسلامی شهر با همکاری شهرداری با شعار شهر شاد برای کودکان شاد مراسم ویژه روز جهانی کودک را در این شهر برگزار کرد، گفت: با همکاری اداره آموزش‌وپرورش، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و اداره کتابخانه‌ها مراسم ویژه‌ای برای کودکان در بخش‌های نقاشی کف خیابان، نقاشی روی دیوار، قصه‌خوانی گیلکی، آموزش‌های محیط زیستی، بازی‌های بومی محلی و بازی‌های ویژه کودکان برگزار شد.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر آستانه‌اشرفیه با اشاره به اینکه برگزاری این مراسم بهانه‌ای بود برای اینکه کنار هم جمع‌شویم و بدانیم که بچه‌ها سهمشان از محیط شهری داشتن خیابان‌های شاد و مفرح است، افزود: با پیشنهاد دوستان نام این کوچه به کوچه کودک شاد تغییر کرده است و فکر می‌کنم که در استان گیلان برای اولین بار کوچه‌ای بنام کودکان شهر نام‌گذاری شده باشد.

محمد دوست در پایان گفت: همه کودکان امروز علاوه بر شرکت در این ویژه‌برنامه می‌توانند به‌طور رایگان از شهربازی پارک ساحلی آستانه‌اشرفیه استفاده کنند.

انتهای پیام/

پست های مرتبط