۱۳۹۷/۷/۶ - ۱۷:۵۷:۵۲ سیاسی

حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد طیبی امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه شد

آئین تکریم و معارفه امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه با حضور جمعی از مسئولان و مردم برگزار شد.


به گزارش پایگاه خبری کیآستان، آئین تکریم و معارفه امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی اسلامی نژاد مسئول دفتر نمايندگی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان گيلان و جمعی از مسئولان و مردم صبح امروز در گلزار شهدای آستانه‌اشرفیه برگزار شد.

در این مراسم از خدمات 3 ساله حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد ساجدی در سنگر نماز جمعه شهر آستانه‌اشرفیه قدردانی شد و حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد طیبی به‌عنوان امام‌جمعه جدید شهر آستانه‌اشرفیه معرفی شد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی اسلامی نژاد مسئول دفتر نمايندگی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان گيلان در این مراسم حکم 3 ساله امامت جمعه حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد طیبی را قرائت کرد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد طیبی متولد سال 1346 در شهرستان فومن، دارای تحصیلات حوزوی و مدرک دکترای معارف اسلامی از دانشگاه پیام نور تهران است و پیش‌ازاین امامت جمعه شهرهای بندر کیاشهر، املش، گلمکان و رشتخوار خراسان رضوی را عهده‌دار بود.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد طیبی صبح امروز پس از ورود به شهر به زیارت حرم سلطان سید جلال‌الدین اشرف (ع) مشرف شد و پس از اقامه نماز و قرائت فاتحه بر مزار آیت‌الله امینیان، به همراه جمعی از مسئولان به دیدار حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد ساجدی رفت و سپس در آیین تکریم و معارفه شرکت کردند.

مسئولان و مردم ولایت مدار آستانه‌اشرفیه پس از برگزاری آئین تکریم و معارفه، برای اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه به مسجد جامع این شهر آمدند و اولین نماز جمعه آستانه‌اشرفیه به امامت حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد طیبی اقامه شد.

انتهای پیام/

پست های مرتبط