۱۳۹۷/۷/۴ - ۱۴:۴۰:۴۲ اجتماعی

افتتاح یک پایگاه بسیج و یک واحد مسکن مددجویی در آستانه‌اشرفیه

هم‌زمان با هفته دفاع مقدس یک پایگاه بسیج و یک واحد مسکن مددجویی در بخش مرکزی شهرستان آستانه‌اشرفیه افتتاح شد.


به گزارش پایگاه خبری کیآستان، هم‌زمان با هفته دفاع مقدس یک پایگاه بسیج در روستای تجن و یک واحد مسکن مددجویی در روستای گاچرا از توابع بخش مرکزی شهرستان آستانه‌اشرفیه صبح امروز با حضور جمعی از مسئولان و مردم افتتاح شد.

حجت‌الاسلام عبدالله پور‌محمد نماینده ولی‌فقیه در سپاه ناحیه آستانه‌اشرفیه بابیان اینکه یک واحد مسکن مددجویی در روستای گاچرا با زیربنای 50 متر ساخته‌شده است، گفت: برای ساخت این واحد مسکونی 20 میلیون تومان از اعتبارات شهرستانی سپاه و 10 میلیون تومان از محل کمک‌های خیرین هزینه شده است.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه ناحیه آستانه‌اشرفیه با اشاره به اینکه ساختمان پایگاه بسیج روستای تجن از توابع بخش مرکزی هم با زیربنای 50 مترمربع به بهره‌برداری رسید، افزود: برای ساخت این پایگاه بسیج هم 23 میلیون تومان ( 8 میلیون و 900 هزار تومان از محل اعتبارات شهرستانی سپاه و 14 میلیون و 100 هزار تومان از محل کمک‌های خیرین) هزینه شده است.

حجت‌الاسلام پور‌محمد در پایان با بیان اینکه سپاه ناحیه آستانه‌اشرفیه از ابتدای امسال اقدام به ساخت 50 واحد مسکن مددجویی کرده است، گفت: برای ساخت هر یک از این واحدهای مسکونی 30 میلیون تومان (20 میلیون تومان از اعتبارات شهرستانی سپاه + 10 میلیون تومان از محل کمک‌های خیرین) هزینه می‌شود.

انتهای پیام/

پست های مرتبط