۱۳۹۷/۶/۳۱ - ۱۳:۳۵:۲۹ اجتماعی

زنگ شکوفه‌ها و غنچه‌ها در مدارس آستانه‌اشرفیه طنین‌انداز شد

زنگ شکوفه‌ها و غنچه‌ها با ورود بیش از هزار و 200 دانش‌آموز کلاس اولی‌ها و نوآموز پیش‌دبستانی به کلاس‌های درس صبح امروز در مدارس شهر آستانه‌اشرفیه طنین‌انداز شد.


به گزارش پایگاه خبری کیآستان، زنگ نمادین شکوفه‌ها در شهر آستانه‌اشرفیه صبح امروز با حضور جمعی از مسئولان، دانش‌آموزان و اولیاء آنان در دبستان شاهد شهید پرند آور شهر آستانه‌اشرفیه طنین‌انداز شد.

محمدرضا سیرتی رئیس اداره آموزش‌وپرورش آستانه‌اشرفیه در این مراسم بابیان اینکه هدف از برگزاری جشن شکوفه‌ها، آماده‌سازی دانش‌آموزان پایه اول ابتدایی، آشنایی آنان با فضای مدرسه و حضور در کلاس درس و در کنار معلم است، گفت: امسال 433 دختر و 420 پسر به کلاس‌های درس پایه اول ابتدایی در بخش مرکزی آستانه‌اشرفیه وارد شدند.

رئیس اداره آموزش‌وپرورش آستانه‌اشرفیه با اشاره به اینکه جشن غنچه‌ها هم ویژه تمامی نوآموزان و دانش‌آموزان پیش‌دبستانی در تمامی پیش‌دبستانی‌های شهر آستانه‌اشرفیه برگزار شد، افزود: 162 دختر و 203 پسر آستانه‌ای امسال برای نخستین بار وارد کلاس‌های آموزشی ویژه پیش‌دبستانی‌ها شدند.

سیرتی بابیان اینکه نوآموزان و دانش‌آموزان کلاس اول ابتدایی امروز (شنبه) پس از برگزاری جشن آغاز سال تحصیلی، با فضای مدرسه، کلاس درس و معلمان آشنا می‌شوند، گفت: آموزان مقاطع دیگر تحصیلی هم از فردا (اول مهرماه) سال تحصیلی جدید را آغاز می‌کنند.

انتهای پیام/

پست های مرتبط