۱۳۹۶/۸/۱۱ - ۰۸:۵۵:۰۶ سیاسی

سفر 140 کیلومتری فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه به اوشیان چابکسر به منظور تحقق بند شبه جیم برای زمین های بنیاد مستضعفان

گزارش اختصاصی پایگاه خبری کیآستان از دیدار فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه با رئیس بنیاد مستضعفان کشور


به گزارش پایگاه خبری کیآستان، پیش از ظهر امروز رحیم حیدری فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه به همراه رئیس اداره اطلاعات و بخشداران بخش مرکزی و کیاشهر با پیمودن مسافت 70 کیلومتری به مقصد اوشیان چابکسر به دیدار محمد سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی رفتند.

محمد سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ظهر امروز در مسجد امام زاده ابیض اوشیان چابکسر هزار و 200 فقره اسناد املاک علوی را در راستای الطاف مقام معظم رهبری به مردم منطقه واگذار کرد.

محمد سعیدی کیا در این مراسم  با بیان اینکه در سه سال اخیر 42 هزار فقره اسناد املاک در کل کشور به مردم واگذار شده است، افزود: امروز هم شاهد واگذاری هزار و 200 سند املاک علوی به محرومان واجد شرایط در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری هستیم.

رحیم حیدری فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه به همراه رئیس اداره اطلاعات و بخشداران بخش مرکزی و کیاشهر در این دیدار موافقت رئیس بنیاد مستضعفان کشور برای اجرای آیین نامه طرح شبه بند جیم برای متصرفان املاک بنیاد مستضعفان در شهرستان آستانه اشرفیه را جلب کردند.

سعیدی کیا در این دیدار ضمن استقبال از پیشنهاد رحیم حیدری فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه با بیان اینکه اهداء 500 فقره مجوز مالکیت به متصرفان زمین های بنیاد مستضعفان در شهرستان آستانه اشرفیه تا دهه فجر امسال قطعی است، گفت: اگر تا پایان آبان ماه امسال هزار پرونده به بنیاد مستضعفان کشور ارسال شود قول می دهم تا روند بررسی این پرونده ها تسریع شود و در دهه فجر امسال با سفر به شهرستان آستانه اشرفیه شاهد برگزاری مراسم مشابه در این شهرستان باشیم.

در سفر امروز رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی هزار و 200 فقره از اسناد املاک علوی به متراژ 357 هزار متر مربع به ارزش 524 میلیارد ریال که بیش از 98 درصد آن به صورت رایگان بود به مردم منطقه اهدا شد.

رحیم حیدری فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه از همه متصرفان زمین های بنیادی شهرستان خواست تا از این فرصت ویژه نهایت بهره را ببرند و تا قبل از پایان این دوره با مراجعه به دفتر بنیاد مستضعفان کشور واقع در ساختمان شهرداری آستانه اشرفیه تشکیل پرونده دهند.

بند "ج" در واگذاری مالکیت زمین های بنیاد علوی شهرستان رودسر به متصرفان تحت پوشش نهاد های حمایتی و خانواده های کم بضاعت این امکان را داده بود تا مالکیت زمین های شهری زیر 250 متر و زمین های روستایی زیر 400 متر خود را بدون پرداخت وجه دریافت کنند، بدین ترتیب شرایط مشابه بند ج (شبه جیم) در شهرستان آستانه اشرفیه هم اجرا می شود.

انتهای پیام/

 

پست های مرتبط