۱۳۹۷/۶/۳ - ۲۰:۱۰:۵۶ اجتماعی

افتتاح مجتمع تفریحی گردشگری روستای کیسم در دومین روز از هفته دولت

هم‌زمان با دومین روز از هفته دولت مراسم افتتاح مجتمع تفریحی گردشگری روستای کیسم با حضور جمعی از مسئولان شهرستان آستانه‌اشرفیه برگزار شد.


به گزارش پایگاه خبری کیآستان، محمد حسن‌خواه بخشدار بخش مرکزی شهرستان آستانه‌اشرفیه در مراسم افتتاح مجتمع تفریحی گردشگری روستای کیسم بالا گفت: احداث خانه روستایی با نظارت دفتر امور روستایی استانداری و اجرای دهیاری روستای کیسم بالا بااعتبار 85 میلیون تومانی (70 میلیون تومان از اعتبارات استانی و 15 میلیون تومان از اعتبارات دهیاری) احداث‌شده است.

بخشدار بخش مرکزی شهرستان آستانه‌اشرفیه با اشاره به اینکه دهیاری روستای کیسم بالا در اقدامی قابل‌تحسین به‌منظور رفاه بیشتر خانواده‌ها، در کنار احداث خانه روستایی، این مجتمع تفریحی گردشگری را به پارک بازی کودکان هم تجهیز کرده است، افزود: برای تجهیز ست بازی کودکان در این مجموعه تفریحی گردشگری 65 میلیون تومان و برای احداث سرویس بهداشتی 20 میلیون تومان از اعتبارات دهیاری روستا هزینه شده است.

حسن‌خواه بابیان اینکه مراسم افتتاح طرح‌های عمرانی و عام‌المنفعه بخشداری مرکزی شهرستان آستانه‌اشرفیه در هفته دولت امسال به‌صورت نمادین و هم‌زمان امروز در مجتمع تفریحی گردشگری روستای کیسم بالا برگزارشده است، گفت: برای اجرای طرح‌های عمرانی و عام‌المنفعه افتتاحی در هفته دولت امسال، 400 میلیون تومان از اعتبارات دهیاری‌های بخش مرکزی شهرستان هزینه شده است.

رحیم حیدری فرماندار شهرستان آستانه‌اشرفیه هم در ادامه این مراسم وعده داد تا طرح آسفالت مسیر اصلی روستا تا محل این مجتمع تفریحی گردشگری به طول حدود 300 متر را در برنامه‌های آتی کمیته برنامه‌ریزی شهرستان قرار دهد تا در آینده نزدیک مسیر دسترسی به این مجموعه تفریحی گردشگری آسفالت شود.

انتهای پیام/

پست های مرتبط