۱۳۹۷/۵/۲۴ - ۱۴:۵۱:۱۷ سیاسی

رئیس ابقاء شد

علیرضا تربیعی در پست ریاست شورای اسلامی شهرستان آستانه‌اشرفیه باقی ماند.


به گزارش پایگاه خبری کیآستان، انتخابات هیئت‌رئیسه شورای شهرستان آستانه‌اشرفیه در دومین سال از پنجمین دوره این شورا پیش از ظهر امروز در دفتر شورای اسلامی شهر آستانه‌اشرفیه برگزار شد.

در انتخابات امروز میان اعضاء شورای اسلامی شهرستان آستانه‌اشرفیه علیرضا تربیعی با کسب ۳ رأی، به‌عنوان رئیس شورای شهرستان آستانه‌اشرفیه، حسن شوقی با کسب ۳ رأی به‌عنوان نایب‌رئیس، علی اکبری دستک با کسب ۳ رأی به‌عنوان خزانه‌دار، طاهره اجتماعی به‌عنوان منشی اول و سخنگو و نرجس محمد دوست به‌عنوان منشی دوم شورای شهرستان آستانه‌اشرفیه انتخاب شدند.

در انتخابات هیئت‌رئیسه شورای اسلامی شهرستان آستانه‌اشرفیه در اولین سال از پنجمین دوره شورای اسلامی شهرستان علیرضا تربیعی به‌عنوان رئیس و سخنگو، حسن شوقی به‌عنوان نایب‌رئیس، نرجس محمد دوست به‌عنوان خزانه‌دار و منشی اول، علی اکبری به‌عنوان منشی دوم و نماینده شهرستان در شورای استان انتخاب‌شده بودند.

لازم به ذکر است که انتخاب نماینده شورای شهرستان برای حضور در نشست‌های شورای اسلامی استان 4 ساله است و علی اکبری دستک که در سال اول پنجمین دوره شورای اسلامی شهرستان آستانه‌اشرفیه به‌عنوان نماینده این شورا در استان معرفی‌شده بود در 3 سال پیش رو هم با همین عنوان فعالیت می‌کند.

تائید بودجه شوراها، بررسی و رسیدگی به مصوبات شوراهای روستایی، برقراری ارتباط با شوراها و انتخاب نماینده شورای شهرستان در استان از مهم‌ترین وظایف اعضای شورای اسلامی شهرستان است.

انتهای پیام/

پست های مرتبط