۱۳۹۷/۵/۸ - ۰۰:۳۶:۳۰ فرهنگی

اجرای آخرین اثر نمایشی گروه تی‌تی در شهرستان آستانه‌اشرفیه

اگر در بند در مانی امروز و فردا در آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر اجرا می‌شود.


به گزارش پایگاه خبری کیآستان، نمایش خیابانی ”اگر در بند در مانی " آخرین اثر مشترک محمدرضا جعفری لفوت و میلاد حسین زاده از گروه تئاتر تی‌تی در آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر اجرا می‌شود.

محمدرضا جعفری لفوت مسئول گروه تئاتر تی‌تی در خصوص داستان این نمایش خیابانی بابیان اینکه یک گروه آرشیتکت دری را طراحی می‌کنند و مدعی هستند که این در می‌تواند مشکلاتی را ریشه‌یابی کند، گفت: در این نمایش خیابانی مشکلات فرد درمانده‌ای که با مشکل بیکاری دست‌وپنجه نرم می‌کند پس از ورود به این در به‌صورت ریشه‌ای بررسی می‌شود و در فضای طنز و فانتزی معضلات بیکاری و اشتغال جامعه امروز به نمایش گذاشته می‌شود...

امید کفشدار، محمد پور‌علی، میلاد حسین‌زاده و تارا قاسمی‌نژاد بازیگران نمایش خیابانی ”اگر در بند در مانی " هستند و مجید رهبری و احمد الفتی هم اجرای موسیقی این نمایش را بر عهده ‌دارند.

این نمایش ساعت 18 دوشنبه 8 مردادماه (امروز) در مقابل ساختمان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستانه‌اشرفیه و سه‌شنبه 9 مردادماه (فردا) در مقابل مجتمع امام رضا (ع) بندر کیاشهر به‌صورت رایگان برای علاقه‌مندان به هنرهای نمایشی اجرا می‌شود.

لازم به ذکر است: نمایش خیابانی ”اگر در بند در مانی " آخرین اثر نمایشی گروه تئاتر تی‌تی است که برای حضور هر چه قدرتمندتر در بخش مسابقه دوازدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر مریوان آماده می‌شود.

انتهای پیام/

پست های مرتبط