۱۳۹۷/۴/۱۵ - ۱۵:۲۲:۱۰ اجتماعی

در مراسم آغاز به کار رسمی سازمان مدیریت حمل‌ونقل شهرداری آستانه‌اشرفیه؛

از نشان سازمان مدیریت حمل‌ونقل شهری و پروانه بهره‌برداری تاکسی آستانه‌اشرفیه رونمایی شد.


به گزارش پایگاه خبری کیآستان، مراسم آغاز به کار رسمی سازمان سازمان حمل‌ونقل شهرداری آستانه‌اشرفیه با حضور جمعی از مسئولان و تاکسیرانان شهری در دفتر عبدالرضا سلیمانی شهردار آستانه‌اشرفیه برگزار شد.

رحیم حیدری فرماندار شهرستان آستانه‌اشرفیه در این مراسم بابیان اینکه مجموعه‌هایی که خدمات رسان به مردم شهر هستند هر چه قدر نظام‌مندتر و تشکیلاتی بتوانند خدمات‌رسانی کنند نتیجه بهتری حاصل می‌شود، گفت: بسیار خوشحال شدم که مجتبی شیرزاد در عین جوانی و باتجربه بودن در سایه مدیریت خوبی که شهردار از ایشان بیان کرد، موفق شده است انتخابات صنفی تاکسیرانان را با حداکثر میزان مشارکت برگزار کند و این موضوع بسیار مهم و ارزشمندی است.

فرماندار شهرستان آستانه‌اشرفیه با اشاره به اینکه در خصوص نظام‌های بزرگ‌تر هم همین‌طور است و هرچقدر سرمایه‌های اجتماعی بیشتر باشد و میزان باور مردم نسبت به آن مجموعه بیشتر باشد آن نظام از ثبات برخوردار است، افزود: حضور حداکثری تاکسیرانان در انتخابات صنفی نشان از آن دارد که تاکسیرانان به مجموعه خود اهمیت می‌دهند، حمل‌ونقل عمومی را جدی می‌گیرند و نظام‌مند هستند.

حیدری بابیان اینکه از دوستان تاکسیران خواهش می‌کنم کوچک‌ترین مشکلات را به رئیس سازمان حمل‌ونقل شهری منتقل کنند، گفت: طبیعتاً رئیس این سازمان با دنبال کردن و رفع مشکلات احساس شأن می‌کند و اگر مشکلی رفع نشد دلایل انجام نشدن آن را اعلام می‌کند تا در کنار هم برای فراهم شدن خواسته‌ها گام بردارید.

عالی‌ترین مقام اجرایی دولت در شهرستان آستانه‌اشرفیه با اشاره به اینکه با تلاش خودمان باید کاری کنیم که مردم شهر به ما تکیه کنند و احساس نیاز به سیستم حمل‌ونقل شهری در مردم به وجود بیاید، افزود: در چهارمین شهر مذهبی کشور باید با تبعیت از ائمه معصوم (ع) در مواجهه با مردم همیشه فروتن، متواضع و حرف‌شنو باشیم.

عبدالرضا سلیمانی شهردار آستانه‌اشرفیه هم در این مراسم بابیان اینکه شهرداری‌ها نهادی هستند که با همه اقشار جامعه در ارتباط هستند و امروزه مردم تمام خدمات عمومی شهری را از شهرداری‌ها انتظار دارند و این انتظار به حقی است، گفت: مردم با انتخاب‌های خود اعضای شورای اسلامی شهر و درنهایت اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار را انتخاب می‌کنند و با توجه به پرداخت عوارض، انتظار خدمات‌دهی از طرف نمایندگان خود یعنی اعضاء شورا و شهردار را دارند.

شهردار آستانه‌اشرفیه با اشاره به اینکه در راستای وظایف و رسالتی که بر عهده شهرداری است برقراری سازمان حمل‌ونقل عمومی پس از مدت‌ها تلاش و پیگیری همه‌جانبه امروز تحقق پیدا کرد و شاهد افتتاح آن هستیم، افزود: شما تاکسیرانان صاحبان اصلی این سازمان هستید و در وهله اول به همه شما و مردم شریف شهرستان افتتاح این سازمان را تبریک می‌گوییم.

سلیمانی در ادامه بابیان اینکه سازمان آتش‌نشانی شهر آستانه‌اشرفیه هم در روز 7 مهرماه امسال افتتاح می‌شود و ان شاا... با افتتاح این سازمان شاهد خدمات‌رسانی شایسته‌تری به شهروندان باشیم، گفت: یک دستگاه خودروی آتش‌نشانی جدید هم پس مدت‌ها تلاش و پیگیری، به‌زودی در اختیار مجموعه آتش‌نشانی شهر آستانه‌اشرفیه قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه افتتاح سازمان‌ها کمک می‌کند تا امتیازهای بیشتری در اختیار شهرداری قرار بگیرد و بهتر از گذشته به شهروندان خدمات‌رسانی کنیم، افزود: با تلاش‌های مستمر مجتبی شیرزاد رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل شهرداری آستانه‌اشرفیه، با برگزاری انتخابات و حضور حداکثری، از میان تاکسیرانان نماینده و بازرس انتخاب شد و جا دارد از رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل شهرداری آستانه‌اشرفیه برای پیگیر مطالبات شهر از استان و کشور تشکر کنم و با توجه به اینکه این سازمان ارتباط مستقیمی با عموم مردم دارد انتظار داریم که رضایت همه مردم را داشته باشیم.

مجتبی شیرزاد رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل شهرداری آستانه‌اشرفیه هم در این مراسم بابیان اینکه شهردار از سال‌های گذشته تا به امروز برای تاکسیرانان زحمات فراوانی کشیده است، گفت: شهر آستانه‌اشرفیه 229 تاکسی درون‌شهری، 37 تاکسی بی‌سیم و 79 تاکسی برون‌شهری دارد و بر اساس قانون وزارت کشور تمام امور آنان زیر نظر شهرداری اداره می‌شود.

رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل شهرداری آستانه‌اشرفیه در پایان ضمن تشکر از همراهی شرکت تعاونی تاکسیرانان، هیئت‌مدیره، مدیرعامل، اعضاء، بازرسان، معتمدین تاکسیرانی و همه تاکسیرانان شهر، افزود: نظر شهردار بود که قدرت تصمیم‌گیری را به خود تاکسیرانان برگردانیم و با برگزاری انتخابات و معرفی نمایندگان هر مسیر، در تصمیم‌گیری‌ها تاکسیرانان صاحب‌نظر هستند.

در پایان این مراسم هم تاکسیرانان مشکلات و خواسته‌های خود را مطرح کردند، به‌طور نمادین نخستین پروانه بهره‌برداری تاکسی شهری به جواد آتش پرور به‌عنوان مسن‌ترین راننده تاکسی شهری اهدا شد، از نشان سازمان حمل‌ونقل شهری آستانه‌اشرفیه رونمایی شد و به مناسبت روز شهرداری‌ها، تاکسیرانان با اهدای گل و تابلو فرش از زحمات شهردار آستانه‌اشرفیه تقدیر و تشکر کردند.

انتهای پیام/

پست های مرتبط