۱۳۹۷/۴/۹ - ۲۳:۵۶:۰۱ ورزشی

مسعود و حسین یک‌ساله بستند

فوتبالیست‌های آستانه‌ای با آلومینیوم و سپیدرود به توافق رسیدند.


به گزارش پایگاه خبری کیآستان، دو فوتبالیست شاخص سال‌های اخیر فوتبال شهرستان آستانه‌اشرفیه برای فصل آینده با دو باشگاه آلومینیوم اراک و سپیدرود رشت به توافق رسیدند.

مسعود (نوید) پور محمدجعفر دروازه‌بان باتجربه فصل گذشته نفت مسجدسلیمان، پس از عدم توافق با مسئولان این باشگاه و مذاکرات ابتدائی با باشگاه آلومینیوم اراک، درنهایت تصمیم گرفت مجدداً به لیگ یک برگردد و لباس آلومینیوم اراک را با عقد قراردادی یک‌ساله بر تن کند.

مسعود (نوید) پور محمدجعفر فصل قبل با نفت مسجدسلیمان به لیگ برتر صعود کرده بود اما با توجه به وضعیت نامطلوب این روزهای این باشگاه و مسافت طولانی مسجدسلیمان تا آستانه‌اشرفیه، تصمیم گرفت فصل آتی فوتبالی خود را در شهری نزدیک‌تر به شمال کشور و در لیگ دسته اول فوتبال کشور دنبال کند.

حسین ابراهیمی هافبک‌ آستانه‌ای فصل گذشته تیم فوتبال سپیدرود رشت هم با عقد قراردادهای یک‌ساله با محمد نوین مالک جدید باشگاه سپیدرود، قرارداد خود را با این تیم تمدید کردند.

تیم فوتبال سپیدرود رشت هم که باید آماده حضوری قدرتمند در رقابت‌های لیگ برتر شود، روزهای خوشی را در سطح مدیریتی سپری نمی‌کند و تا این لحظه سرمربی این تیم هم برای فصل پیش روی معرفی نشده است.

انتهای پیام/

پست های مرتبط