۱۳۹۷/۴/۷ - ۲۰:۰۹:۰۹ اجتماعی

رقابت هزار و 32 پسر و دختر آستانه‌ای و کیاشهری در کنکور امسال

333 پسر و 699 دختر از آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر امروز و فردا در آزمون سرا سری به رقابت می‌پردازند.


به گزارش پایگاه خبری کیآستان، هزار و 32 پسر و دختر آستانه‌ای و کیاشهری در رشته‌های علوم ریاضی و فنی، علوم انسانی، هنر، علوم تجربی و زبان‌های خارجه، امروز و فردا برای ورود به دانشگاه‌های سرا سری کشور با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

در این آزمون دوروزه که به میزبانی دانشگاه مهر آستان آستانه‌اشرفیه برگزار می‌شود 76 پسر و 45 دختر در گروه علوم ریاضی و فنی، 77 پسر و 144 دختر در گروه علوم انسانی، 7 پسر و 69 دختر در گروه هنر، 130 پسر و 351 دختر در گروه علوم تجربی و 43 پسر و 90 دختر در گروه زبان‌های خارجه پاسخگوی سؤال‌های کنکور سال 97 در آستانه‌اشرفیه هستند.

آزمون گروه علوم انسانی، گروه علوم ریاضی و فنی و گروه هنر، صبح و عصر امروز برگزار شد و آزمون گروه علوم تجربی و گروه زبان‌های خارجه صبح و عصر فردا برگزار می‌شود.

محمدحسین قربانی نماینده مردم آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر در مجلس شورای اسلامی، رحیم حیدری فرماندار آستانه‌اشرفیه، علیرضا تربیعی رئیس شورای اسلامی شهرستان و عبدالرضا سلیمانی شهردار آستانه‌اشرفیه هم صبح امروز از روند برگزاری آزمون سرا سری سال 97 در واحد دانشگاهی مهر آستان آستانه‌اشرفیه بازدید کردند.

انتهای پیام/

پست های مرتبط