۱۳۹۷/۴/۶ - ۲۳:۵۳:۱۹ اجتماعی

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران:

مردم به اعتبار شهدا چهل سال پای آرمان‌های انقلاب اسلامی ایستاده‌اند

مراسم سی و یکمین سالگرد سردار شهید مهدی خوش‌سیرت در گلزار شهدای آستانه‌اشرفیه برگزار شد.


به گزارش پایگاه خبری کیآستان، دریادار علی ‌فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران عصر امروز در مراسم سالگرد سردار شهید مهدی خوش‌سیرت که در گلزار شهدای آستانه‌اشرفیه برگزار شد، بابیان اینکه امروز همه ما نیازمند تمسک به شهدا هستیم تا به برکت آن‌ها از عنایات خداوند متعال بهره‌مند شویم، گفت: شهدا همه افرادی را که در مراسم بزرگداشتشان حضور پیدا می‌کنند را دعوت می‌کنند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران با اشاره به اینکه امروز آمریکایی‌ها به این باور رسیده‌اند که نمی‌توانند در مقابل جمهوری اسلامی ایستادگی کنند، افزود: شرارت‌های دشمنان انقلاب اسلامی نه‌تنها انقلاب را ضعیف نکرد بلکه آن را قوی‌تر هم کرد و یکی از شرارت‌های آمریکا در منطقه وادار کردن اسرائیل به جنگ با حزب‌الله لبنان بود که به جنگ 33 روزه و پیروزی حزب‌الله ختم شد.

دریادار فدوی بابیان اینکه خداوند متعال در طول چهل سال عمر انقلاب به‌وسیله بندگان مخلصش از انقلاب دفاع کرده است، گفت: مردم به اعتبار شهدا چهل سال پای آرمان‌های انقلاب اسلامی ایستاده‌اند و اگر بتوانیم به فرمان‌های الهی جامه عمل بپوشانیم خداوند هم عنایات ویژه‌ای به انقلاب و مردم می‌کند.

وی با اشاره به اینکه امروز 30 گروه همانند حزب‌الله لبنان در سراسر جهان تشکیل‌شده است که خواب را از چشم سران رژیم صهیونیستی گرفته‌اند، افزود: ارتش اسرائیل توانایی ایستادگی در برابر نیروهای حزب‌الله، زینبیون، فاطمیون و چنین گروه‌هایی را ندارد چرا که طبق وعده الهی هیچ قدرتی نمی‌تواند در مقابل قدرت اقوام مؤمن ایستادگی کند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران بابیان اینکه جمهوری اسلامی در عرصه سخت نظامی موفق بود پس قطعاً می‌تواند در حوزه‌‌هایی مانند اقتصاد هم موفق باشد، گفت: الگوبرداری از مبانی انقلاب اسلامی، جمهوری اسلامی را در عرصه اقتصادی هم سربلند می‌کند.

همچنین در این مراسم از داستان مصور آقا مهدی با موضوع زندگی سردار شهید مهدی خوش‌سیرت رونمایی شد.

سردار شهید مهدی خوش‌سیرت در سال 1339 در شهرستان آستانه‌اشرفیه دیده به جهان گشود، در دوره سربازی عضو بسیج شد. در زمان حضورش در جبهه‌ها در عملیات طریق‌القدس، فتح المبین، بیت‌المقدس، فتح خرمشهر، رمضان، مسلم ابن عقیل، محرم، والفجر 4، والفجر 6، هور العظیم، قدس، بدر، والفجر 8، کربلای 2، کربلای 5 و نصر 4 حضور داشت و درنهایت، در عملیات نصر 4 فتح ماووت عراق در سال 66 به درجه رفیع شهادت رسید.

فرازی از وصیت‌نامه شهید خوش‌سیرت:

«پدرم و مادرم و همه اعضای خانواده مفتخر و خرسند باشید که امروز خداوند به شما افتخار می‌کند و اگر در این راه مقدس خونم بر زمین ریخت و به رود پرخروش شاهدان پیوست پس خوشا به حال شما که خود را با زهرا (س) همدرد کردید و من هم آن‌وقت روحم در آرامش است که طوری زندگی کنید که انگار فرزندی به انقلاب تقدیم نشده و همیشه خود را بدهکار انقلاب و اسلام و امام بدانید»

عکس: میلاد آدر

انتهای پیام/

پست های مرتبط