۱۳۹۷/۳/۲۵ - ۰۰:۰۲:۵۵ سیاسی

گزارش پنجمین سفر کاری استاندار گیلان به آستانه اشرفیه

بازدید از طرح آبرسانی ، دیدار با خانواده شهید خوش سیرت و امیر فخر موسوی هنرمند پیشکسوت آستانه ای از مهمترین برنامه های سفر نیم روزی مصطفی سالاری استاندار گیلان به آستانه اشرفیه بود.


به گزارش پایگاه خبری کیآستان، مصطفی سالاری استاندار گیلان در پنجمین سفر خود به آستانه اشرفیه از مخزن 10 هزار متر مکعبی آب آشامیدنی آستانه اشرفیه ، پل کابلی رودخانه سفیدرود، یک طرح گردشگری، میدان میوه و تره بار، یک گلخانه ، یک طرح سالمسازی دریا و طرح تجهیز و نوسازی اراضی روستای گیلده این شهرستان بازدید کرد.

استاندار گیلان همچنین با حضور در منزل شهیدان مهدی، رضا و حسین خوش سیرت با خانواده این شهیدان دیدار کرد.

سالاری در این دیدار گفت : شهیدان خوش سیرت به ویژه سردار شهید مهدی خوش سیرت با ایثار و از جان گذشتگی درس های فراوانی به ما آموختتند.

سردار شهید مهدی خوش سیرت معاون لشکر 16 قدس گیلان بود که پس از 13 مرحله نایل شدن به درجه رفیع جانبازی در سال 1366 در عملیات نصر 4 به شهادت رسید.

حسین و رضا خوش سیرت هم در سال های به ترتیب درسال 63 و 64 در عملیات والفجر 8 به شهادت رسیدند.

استاندار همچنین در ادامه سفر خود به آستانه اشرفیه با حضور در منزل فخر موسوی شاعر و پیشکسوت بازیگری و تئاتر گیلان با وی دیدار کرد.

مصطفی سالاری استاندار گیلان همچنین با حضور در ضیافت افطاری و در جمع اقشار مختلف مردم با اشاره به ظرفیت های آستانه اشرفیه در بخش های کشاورزی و گردشگری مذهبی گفت : با برنامه ریزی و حمایت منطقی از طرح های گردشگری و سرمایه گذاران می توانیم آمار بیکاری را در این شهرستان به کمتر از 5 درصد برسانیم.

انتهای پیام/

پست های مرتبط