۱۳۹۷/۳/۱۸ - ۱۸:۳۹:۴۹ سیاسی

بیانیه مجمع عالی بسیج شهرستان آستانه‌اشرفیه به مناسبت روز جهانی قدس

مجمع عالی بسیج شهرستان آستانه‌اشرفیه به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه‌ای صادر کرد


به گزارش پایگاه خبری کیآستان، مجمع عالی بسیج شهرستان آستانه‌اشرفیه به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه‌ای صادر کرد،

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

(( و لینصرن الله من ینصره ))

و حتماً کسانی را که برای خدا کار می‌کنند (بی‌شک) خداوند یاری خواهد کرد

سلام خدا بر یاری‌دهندگان دین خدا؛ سلام خدا بر مجاهدان و مبارزان فلسطینی؛ سلام خدا بر مردان و زنان و کودکانی که مصداق آیه فاستقم کما امرت با استقامت و مقاومت و با عمل به آیه 153 سوره مبارکه بقره با استعانت به صبر؛ در برابر کفر و استکبار ثابت‌قدم ایستاده‌اند.

1 – ما حاضران در راهپیمایی بی‌نظیر روز قدس؛ با اعتقاد راسخ به فرموده رهبر فرزانه خود؛ امام خامنه‌ای عزیز که فرموده‌اند هر کس برای خدا کار کند؛ خدا تمام امکانات و علم و قدرت خودش و سنت‌های آفرینش را در خدمت او قرار خواهد داد که این وعده الهی است؛ ثابت‌قدم از مقاومت و مبارزه؛ مبارزان فلسطینی و یمنی ... و تمامی مبارزان بر حق دنیا که در راه خدا مجاهده می‌کنند حمایت می‌کنیم و از هیچ کمکی برای نصرت دادن به آن‌ها مضایقه نخواهیم کرد.

2 – اذعان می‌داریم که تلاش‌های مذبوحانه دشمن از جمله تشکیل و تجهیز گروه‌های تکفیری همچون داعش و النصره... و حرکاتی مثل تغییر محل سفارت آمریکا از تلاویو به قدس شریف هیچ خللی در صف مقاومت ایجاد نخواهد کرد بلکه ما را مصمم‌تر بر مبارزه خواهند نمود.

3 – دشمنان اسلام؛ امروز از همه ابزار و توان خود برای متفرق کردن مسلمانان بهره گرفته‌اند؛ با تقابل مستقیم؛ با تشکیل فرقه تکفیری؛ سلفی؛ انحرافی و التقاطی در درون کشورهای اسلامی و با دامن زدن به اختلافات قومی و قبیله‌ای و مذهبی در بین کشورهای اسلامی؛ ما با حفظ و قوت بخشیدن به وحدت کلمه و ترویج حس همدلی و مهربانی و ایثار و مقاومت مشت محکمی بر دهان امپریالیسم آمریکا به‌ویژه اسراییل غاصب خواهیم زد.

4 – امروز؛ دشمنان؛ نقاط قوت مسلمانان به‌طور خاص شیعیان را شناسایی کرده‌اند؛ اعتقاد به قرآن و وعده‌های قرآنی؛ اعتقاد به ارزش‌های اسلامی؛ توسل به اهل‌بیت به‌خصوص سیدالشهدا (ع) اعتقاد به مهدویت و ولایت‌فقیه و پایبندی به آنان می‌دانند که وقتی ایران اسلامی و مسلمین به انحطاط و عدم خودباوری برسند دیگر فرصتی برای حمایت از مظلومین جهان و اهتمام به نابودی اسراییل نخواهند داشت؛ ما ضمن حفظ این اعتقادات ناب و ارزش‌های اخلاقی و اجتماعی و خانوادگی؛ از مسئله فلسطین و قدس منحرف نشده بلکه در چندین جبهه باهم حاضر خواهیم بود

5 – دشمنان با ابزارهای نفوذ در مراکز تصمیم سازی نظام اسلامی که نتیجه آن پذیرش طرح‌های مخرب و نابودکننده‌ای چون طرح‌های 2030 که بنیان خانواده را نشانه رفته و بزرگنمایی مفسده‌های ایجاد نموده خود (چون جریان دبیرستان غیرانتفاعی تهران) ضمن محکوم کردن این‌گونه حرکات و مطالبه از دولت برای ایجاد عزم ملی برای مقابله با آن؛ و طرح‌های مثل FATF که به‌ظاهر مقابله با پول‌شویی ولی با باطن نامشروع بناشده؛ تمام این‌ها برای برداشتن تمرکز ایران اسلامی از مسئله فلسطین و محرومان جهان است و همچنین معضل مشکلات اقتصادی در مملکت؛ اذعان می‌دارد که ضمن مبارزه با همه این گرفتاری‌ها؛ این موارد خللی در اعتقاد ما در حمایت و پیگیری مسئله قدس و نابودی اسراییل ایجاد نخواهد کرد.

6 – ما ضمن حمایت از فرمایشات و دستورات مقام معظم رهبری در خصوص اجرای دوباره دستاوردهای هسته‌ای و تداوم و پیشرفت در بحث موشکی و نظامی کشور؛ اعلام می‌داریم که با همه فشارها و تحریم‌ها مبارزه خواهیم کرد و بر توان و قدرت ایرانی – اسلامی خود باور قطعی داریم و پوزه شما ظالمان و مستکبران را به خاک خواهیم مالید.

مجمع عالی بسیج شهرستان آستانه‌اشرفیه

97/03/18 روز جهانی قدس

انتهای پیام/

پست های مرتبط