۱۳۹۷/۳/۱۷ - ۲۳:۵۳:۴۷ سیاسی

اعلام مسیرها و سخنرانان راهپیمایی روز قدس در آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر

نشست ستاد برنامه‌ریزی راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان آستانه‌اشرفیه برگزار شد


به گزارش پایگاه خبری کیآستان، نشست ستاد برنامه‌ریزی راهپیمایی روز قدس صبح امروز با حضور جمعی از مسئولان شهرستان آستانه‌اشرفیه به‌منظور هماهنگی برای هر چه باشکوه‌تر برگزار شدن راهپیمایی روز جهانی قدس در این شهرستان برگزار شد.

در این نشست زمان، مسیر و سخنرانان راهپیمایی روز قدس (فردا) در آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر با هم‌اندیشی مسئولان شهرستان آستانه‌اشرفیه اعلام شد.

راهپیمایی روز جهانی قدس در آستانه‌اشرفیه از ساعت 11 روز جمعه از مقابل کانون بسیج این شهر آغاز می‌شود و تا مسجد جامع، میعادگاه نماز جمعه ادامه خواهد یافت، محمدحسین قربانی نماینده مردم آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر در مجلس شورای اسلامی سخنران مراسم روز جهانی قدس در آستانه‌اشرفیه است.

راهپیمایی روز جهانی قدس در بندر کیاشهر هم از ساعت 10:30 روز جمعه از مقابل بخشداری بندر کیاشهر تا میدان ثارالله (میدان مرکزی شهر) برگزار می‌شود و حجت‌الاسلام کریم عاشوری رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آستانه‌اشرفیه سخنران مراسم روز جهانی قدس در بندر کیاشهر است.

مسئولان شهرستان آستانه‌اشرفیه در پایان این نشست از مردم ولایت مدار و همیشه درصحنه شهرستان آستانه‌اشرفیه دعوت کردند تا همچون سال‌های گذشته با حضور گسترده خود در راهپیمایی روز قدس از مظلومیت مردم فلسطین دفاع کنند.

انتهای پیام/

پست های مرتبط