۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۲۰:۰۰:۳۹ سیاسی

بنری که در حمایت از شهردار نصب شد

شهردار آستانه‌اشرفیه دست به دامن شورای شهر دوره سوم و اموات شد


به گزارش پایگاه خبری کیآستان، تعدادی از شهروندان صبح امروز در تماس‌های خود از نصب بنری در حمایت از عملکرد شهردار در خصوص اجرای طرح بهسازی و تعریض خیابان فردوسی توسط اهالی منطقه خبر می‌دادند.

بعد از رؤیت بنر و ثبت تصویری این بنر نصب‌شده در نبش خیابان فردوسی به سراغ چند تن از کسبه ابتدای این خیابان رفتیم و از آن‌ها در خصوص ثبت امضاء و صحت وجود چنین نامه‌ای پرسیدم که به‌اتفاق از وجود چنین نامه‌ای اظهار بی‌اطلاعی کردند و در کل امضا کردن چنین نامه‌ای را انکار کردند.

مجدداً به سراغ بنر نصب‌شده رفتیم و این بار کمی ریزبینانه تر به آن نگاه کردیم،

چند نکته در خصوص این شاهکار بصری نصب‌شده توسط شهرداری آستانه‌اشرفیه:

1 - مهر دوره سوم شورای اسلامی شهر آستانه‌اشرفیه اولین نکته‌ای است که در این بنر به‌وضوح خودنمایی می‌کند و در ذیل مهر عضو محترم شورای اسلامی دوره سوم اثر امضای گواهی کنندگان را تائید کرده است، این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که در حال حاضر مدیریت شهری بر عهده اعضای شورای اسلامی دوره پنجم قرار دارد، درنتیجه این مهر و نوشته مربوط به زمان حال نیست و از نامه‌های آن دوران جعل و به این بنر اضافه‌شده است.

2 - در ذیل چند امضا‌ی این بنر 3 کلمه خودنمایی می‌کند: "مشکل آب‌گرفتگی"

نتیجه: این امضاها در خصوص مشکل آب‌گرفتگی منطقه در زمان دوره سوم شورای اسلامی شهر است و ارتباطی با طرح بهسازی یا تعریض خیابان فردوسی ندارد و با جعل به این بنر اضافه‌شده است.

3 - تعدادی از امضاء کنندگان ذیل این بنر حداقل از 3 سال قبل یا عمرشان را به شما داده‌اند یا از منطقه کوچ کرده‌اند.

4 - امضاء جمشید صادقی به‌عنوان مدیریت دبستان شهدای فلسطین یکی دیگر از نکات قابل‌توجه این بنر است و این در حالی است که مدیریت فعلی دبستان شهدای فلسطین بر عهده حمیدرضا نیک کار است و جمشید صادقی مدیریت اسبق این مدرسه حداقل 10 سال قبل بازنشسته شده است.

5 -  طبق دفترچه عوارض شهرداری در سال 97 نصب و احداث هرگونه داربست برای تبلیغات محیطی ممنوع است

اما شهرداری تحت مدیریت عبدالرضا سلیمانی بارها این قانون را نقض کرده است و هر شهروند برای نصب بنری در سطح شهر با ابعاد این‌چنینی باید روزانه مبلغی بیش از 50 هزار تومان را به‌حساب شهرداری آستانه‌اشرفیه واریز کنند، سؤال اینجاست آیا نصب بنرهای حمایتی برای شهردار هم پرداخت‌های این‌چنینی به‌حساب شهرداری آستانه‌اشرفیه را شامل می‌شود؟ یا این مبالغ تنها از شهروندان عادی شهر آستانه‌اشرفیه دریافت می‌شود؟!

در پایان انتظار عمومی این است که اعضا شورای اسلامی دوره پنجم شهر نسبت به این عوام‌فریبی آشکار و جعل هویت شورای اسلامی شهر واکنش نشان دهند.

پایگاه خبری کیآستان، برای روشن‌تر شدن ابعاد مختلف اجرای این طرح به پیگیری خود ادامه می‌دهد، منتظر گزارش‌های بعدی باشید...

انتهای پیام/

پست های مرتبط