۱۳۹۶/۸/۳ - ۱۹:۰۶:۲۶ اجتماعی

بازدید نمایندگان بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی کشور با هدف اجرای "بند شبه جیم" در آستانه اشرفیه

نمایندگان بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی کشور با هدف بررسی وضعیت معیشتی شهرستان و برنامه ریزی برای تسریح در روند واگذاری مالکیت متصرفان زمین های بنیاد مستضعفان از مناطق مختلف شهر آستانه اشرفیه بازدید کردند.


به گزارش پایگاه خبری کیآستان ؛ نمایندگان بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی کشور صبح امروز با هدف بررسی وضعیت معیشتی شهرستان و برنامه ریزی برای تسریح در روند واگذاری مالکیت متصرفان زمین های بنیاد مستضعفان این شهر از خیابان های شهید گرامی، شهید نظرپور، استقلال و منطقه جسیدان بازدید کردند.

کمیته استضعاف شهرستان آستانه اشرفیه، پیش تر با ارائه درخواستی به بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی کشور، خواستار اجرای بند شبه "ج" در این شهرستان شده بود

بند "ج" در واگذاری مالکیت زمین های بنیاد علوی شهرستان رودسر به متصرفان تحت پوشش نهاد های حمایتی و خانواده های کم بضاعت این امکان را داده بود تا مالکیت زمین های زیر 250 متر خود را بدون پرداخت وجه دریافت کنند.

به همین علت نمایندگان بنیاد مستضعفان کشور برای اینکه شرایط مشابه بند "ج" در شهرستان آستانه اشرفیه هم لحاظ شود از برخی مناطق محروم شهرستان بازدید کردند.

همچنین نمایندگان بنیاد مستضعفان کشور صبح امروز با حضور در دفتر رحیم حیدری فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه با وی دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار رحیم حیدری فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه با بیان اینکه هدف ما در شهرستان این است که قشر مستضعف، اسناد مالکیتی خود را در کمترین زمان و با کمترین هزینه اخذ کند، گفت: باید با تمام توان تلاش کنیم تا در دهه مبارک فجر امسال مجوز مالکیت زمین های بنیاد مستضعفان به شهروندان آستانه اشرفیه تحویل شود.

بازدید نمایندگان این بنیاد از مناطق مختلف شهر آستانه اشرفیه مثبت ارزیابی شده است و انتظار می رود تا هفته آینده مجوز اجرای بند شبه ج برای شهرستان آستانه اشرفیه هم صادر شود.

انتهای پیام/

 

پست های مرتبط