۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۴:۲۱:۳۱ سیاسی

رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آستانه‌اشرفیه معرفی شد

مراسم تکریم و معارفه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آستانه‌اشرفیه با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان در دفتر فرماندار این شهرستان برگزار شد.


به گزارش پایگاه خبری کیآستان، رحیم حیدری فرماندار شهرستان آستانه‌اشرفیه در نشست تکریم و معارفه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان بابیان اینکه خدمت به خانواده معظم شهدا و ایثارگران که ارزشمندترین دارایی خود را در راه امنیت و رفاه جامعه فدا کرده‌اند از بالاترین خدمت‌ها به شمار می‌رود، گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باید به معنای واقعی در میان جامعه نهادینه شود

فرماندار شهرستان آستانه‌اشرفیه با اشاره به اینکه جامعه ایران مملو از عطر و یاد شهدا است، افزود: گسترش فرهنگ ایثار و شهادت باعث ثبات و ایمنی جامعه می‌گردد و همه مسئولان باید در کارها به یاد شهدا باشند چون همه ما مدیون خون شهدا هستیم.

حیدری بابیان اینکه رفع مشکلات و مسائل مربوط به خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان باید از سوی مسئولان به‌عنوان اولویت پیگیری و حل شود، گفت: ادارات به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کنند که خانواده‌های معظم شهدا به‌راحتی امکان ملاقات و طرح مشکل با مسئولان را داشته باشند.

گفتنی است در پایان این مراسم از زحمات غلامحسین صدیقی قدردانی و رضا غمخوار به‌عنوان رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آستانه‌اشرفیه معرفی شد.

غلامحسین صدیقی بیش از 4 سال رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران آستانه‌اشرفیه بود و با پایان مأموریت خود در این شهرستان بازنشسته شد.

رضا غمخوار رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آستانه‌اشرفیه هم پیش‌ازاین ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رودسر را عهده‌دار بود.

انتهای پیام/

پست های مرتبط