۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۶:۱۵:۴۵ اجتماعی

رئیس شورای اسلامی شهر آستانه‌اشرفیه در گفتگو با پایگاه خبری کیآستان:

درخت پالم براثر شدت باد و دخالت سیم‌های برق شکست و چون عمرش به پایان رسیده بود شهرداری درخت را قطع کرد

رئیس شورای اسلامی شهر آستانه‌اشرفیه با ارائه سند تصویری توضیحات سه‌شنبه‌شب خود را تکمیل کرد.


به گزارش پایگاه خبری کیآستان، عصر دوشنبه گذشته چند تن از شهروندان آستانه‌اشرفیه در تماس با پایگاه خبری کیآستان، از قلع‌وقمع یک اصله درخت پالم در پیاده‌روی کنار حشمت رود (مقابل ساختمان شهرداری) خبر داده بودند.

اسماعیل (رضا) تیغ نورد جلالی رئیس شورای اسلامی شهر آستانه‌اشرفیه سه‌شنبه‌شب در نشست شورای اسلامی شهر در توضیح چرایی و چگونگی قطع درخت پالم گفت: برق منزلمان قطع‌شده بود و پس از بررسی سلامت اتصالات داخلی منزل متوجه شدیم که درخت پالم روبروی آپارتمان مسکونی‌مان براثر شدت باد باسیم‌های برق منطقه برخورد دارند و موجب قطع برق شده است.

عصر امروز اسماعیل (رضا) تیغ نورد جلالی رئیس شورای اسلامی شهر آستانه‌اشرفیه در تماس با پایگاه خبری کیآستان، با ارائه تصویری از شکسته شدن این درخت از قسمت سر، گفت: قسمت سر این درخت به دلیل وزش باد شدید و درگیر بودن باسیم‌های برق شکست و بر زمین افتاد.

رئیس شورای اسلامی شهر آستانه‌اشرفیه با اشاره به اینکه افتادن قسمت سر این درخت هیچ ارتباطی با شهرداری ندارد، افزود: درختان پالم پس از شکستن قابلیت حیاتی خود را از دست می‌دهند و به همین دلیل شهرداری این درخت را از پایه قطع کرده است.

انتهای پیام/

پست های مرتبط