۱۳۹۶/۱۲/۹ - ۲۱:۴۵:۳۲ فرهنگی

رقابت 359 شرکت‌کننده آستانه‌ای در آزمون سرا سری قرآن و عترت

مرحله کتبی شانزدهمین آزمون سرا سری قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در آستانه‌اشرفیه برگزار می‌شود.


به گزارش پایگاه خبری کیآستان، محمد معافی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستانه‌اشرفیه گفت: مرحله کتبی شانزدهمین آزمون سرا سری قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، هم‌زمان با سایر شهرستان‌های استان گیلان، روز پنجشنبه دهم اسفندماه در مدرسه شهید آتش پوش آستانه‌اشرفیه برگزار می‌شود.

معافی مسئول اجرائی برگزاری آزمون کتبی قرآن و عترت در شهرستان آستانه‌اشرفیه افزود: به‌منظور توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی و در راستای انسجام‌بخشی به فعالیت‌های قرآنی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، این آزمون با همکاری اداره اوقاف و امور خیریه و آموزش‌وپرورش در شهرستان‌ها برگزار می‌شود.

مسئول اجرائی برگزاری آزمون کتبی قرآن و عترت آستانه‌اشرفیه بابیان اینکه 359 نفر از شرکت‌کنندگان آزمون‌های کتبی و شفاهی آستانه‌ای هستند، گفت: آزمون کتبی صبح پنجشنبه دهم اسفندماه در دو نوبت از ساعت 8:30 صبح تا 12 ظهر برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در آزمون کتبی این دوره 207 نفر در بخش حفظ جزءهای مختلف قرآن کریم، 60 نفر در بخش مفاهیم قرآنی و 10 نفر هم در بخش مفاهیم و معارف اهل‌بیت(ع) شرکت می‌کنند، افزود: آزمون شفاهی این دوره هم از 12 تا 17 اسفندماه برای شرکت‌کنندگان آستانه‌اشرفیه در حرم مطهر آقا سید جلال‌الدین اشرف (ع) و برای شرکت‌کنندگان بندر کیاشهر در دارالقرآن الکریم برگزار می‌شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستانه‌اشرفیه بابیان اینکه آزمون الکترونیک هم دوازدهم اسفندماه برگزار می‌شود، گفت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ناظر بر رقابت‌های آزمون شفاهی سرا سری حفظ  و مفاهیم قرآن کریم است.

انتهای پیام/

پست های مرتبط