۱۳۹۶/۱۲/۸ - ۱۶:۳۹:۴۳ اجتماعی

فرماندار آستانه‌اشرفیه در روستای اشمان کماچال:

مسئولان شهرستان در مسیر توزیع عدالت حرکت می‌کنند


به گزارش پایگاه خبری کیآستان، جمعی از مسئولان شهرستان آستانه‌اشرفیه صبح امروز با حضور در روستای اشمان کماچال از وضعیت امکانات عمومی این روستا بازدید کردند و برای افزایش میزان بهره‌مندی مردم این روستا از خدمات اجتماعی به گفتگو پرداختند.

حسن شاخصی نماینده اسبق مردم آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر در این دیدار به نمایندگی از مردم روستای اشمان کماچال ضمن تشریح وضعیت امکانات، امنیت منطقه، معرفی نخبگان و شهدای این روستا، گفت: بخشی از خیابان و کوچه‌های روستای اشمان کماچال در فصل بارانی سال به دلیل خاکی بودن و جمع شدن آب‌های سطحی اهالی این منطقه را با مشکلات فراوانی روبرو کرده است.

شاخصی در ادامه به مشکل محل جمع‌آوری زباله بین دو روستای اشمان کماچال و دهسر اشاره کرد و گفت: با توجه به نامناسب بودن محل جمع‌آوری زباله‌ها و مشکلات پیش‌آمده میان این دو روستا، باکس‌های جمع‌آوری زباله از آن محل برداشته‌شده است و اهالی در حال حاضر خواستار عنایت مسئولان برای اختصاص مکان دپوی زباله هستند.

نماینده مردم روستای اشمان کماچال در این دیدار ضمن معرفی جاذبه‌های گردشگری این روستا، از شورای محل، دهیار و اهالی خواست تا اقدامات لازم برای اجرای طرح بوم گردی در روستای اشمان کماچال را انجام دهند.

رحیم حیدری فرماندار شهرستان آستانه‌اشرفیه هم در این دیدار بابیان اینکه خداوند را شاکر هستم که مسئولان شهرستان با تأسی از نظام مقدس جمهوری اسلامی در مسیر توزیع عدالت در بخش‌های عمرانی و اجتماعی حرکت می‌کنند، گفت: مسئولان شهرستان در آرامش و در سایه همدلی و هم‌زبانی با تمام توان برای بهبود وضعیت رفاهی و معیشتی مردم گام برمی‌دارند.

فرماندار شهرستان آستانه‌اشرفیه با اشاره به اینکه همدلی و ارتباط مردم و مسئولان، دشمنان را مایوس می کند، افزود: امیدوارم بتوانیم باری از دوش مردم برداریم و در حل مشکلات مردم نقش اساسی و تعیین‌کننده داشته باشیم.

حیدری در پایان بابیان اینکه الحمدالله مردم منطقه بسیار مؤمن و ولایت مدار هستند و میزان بزهکاری در این روستا بسیار پایین گزارش‌شده است، گفت: ان شاا... با برنامه‌ریزی و همکاری مردم و مسئولان از میزان مشکلات این روستا و روستاهای هم‌جوار کاسته می‌شود.

حجت حاجی پور بخشدار بندر کیاشهر هم در این دیدار بابیان اینکه از ابتدای سال 92 تاکنون برای 355 طرح عمرانی و عام‌المنفعه در بخش کیاشهر هزینه و سرمایه‌گذاری شده است، گفت: افق پیش روی بخش کیاشهر افق روشنی است و امیدواریم بتوانیم در ادامه راه گره‌های بیشتری از مشکلات مردم را باز کنیم.

بخشدار بندر کیاشهر با اشاره به اینکه زیرساخت‌های روستاهای بخش کیاشهر نسبت به بخش‌های دیگر استان در وضعیت مناسب‌تری است، گفت: البته این به این معنی نیست که مشکلی وجود ندارد و تأکید و توصیه دولت مبنی بر بهبود وضعیت روستا و توسعه نیازهای روستایی است که مطمئناً با اجرای این سیاست‌ها، رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال محقق می شود.

انتهای پیام/

پست های مرتبط