۱۳۹۶/۱۲/۷ - ۱۷:۱۴:۳۷ اجتماعی

کاهش 10 درصدی سرقت و افزایش 15 درصدی کشف مواد مخدر در آستانه‌اشرفیه

نشست فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان آستانه‌اشرفیه با اصحاب رسانه صبح امروز برگزار شد.


به گزارش پایگاه خبری کیآستان، سرهنگ عیسی روشن قلب فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان آستانه‌اشرفیه در دیدار با اصحاب رسانه بابیان اینکه اهمیت امنیت امری بدیهی و بر کسی پوشیده نیست، گفت: مهم‌تر از امنیت بحث احساس امنیت است و امروزه همه مردم از پلیس توقع دارند که این احساس امنیت برقرار باشد.

فرمانده انتظامی شهرستان آستانه‌اشرفیه با اشاره به اینکه به برکت خون شهدا و نظام مقدس جمهوری اسلامی احساس امنیت در میان مردم وجود دارد، افزود: به‌عنوان سربازان نظام در نیروی انتظامی در کنار سایر دستگاه‌های امنیتی تمام تلاشمان این است که امنیتی درشان مردم شریف شهرستان آستانه‌اشرفیه ایجاد کنیم.

سرهنگ روشن قلب بابیان اینکه در ایجاد امنیت مورد انتظار مردم، با تأسی از رهنمودهای فرمانده معظم کل قوا، سلسه‌مراتب پلیس و در سایه همدلی و هم‌افزایی گام برمی‌داریم، گفت: مردم در بحث ارتقای امنیت اجتماعی نقش ویژه‌ای دارند و یاور و همراه پلیس در برقراری نظم و امنیت هستند.

وی با اشاره به اینکه امروزه مردم به پلیس اقبال و اعتماد بسیار خوبی دارند و میزان این اقبال و اعتماد را می‌توان از تعداد تماس‌های مردمی بسنجیم، افزود: مردم شهرستان آستانه‌اشرفیه از ابتدای امسال تاکنون 6 هزار و 215 بار با پلیس تماس تلفنی برقرار کرده‌اند و 85 درصد این تماس‌ها منجر به عملیات و نتیجه شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان آستانه‌اشرفیه بابیان اینکه بهترین ارزیابی از عملکرد پلیس همین میزان رضایتمندی مردم است، گفت: ان شاا... بتوانیم با استفاده از تمام پتانسیل انتظامی در شهرستان آستانه‌اشرفیه میزان اعتماد، رضایتمندی و امنیت را افزایش دهیم.

سرهنگ روشن قلب با اشاره به اینکه اقدام‌های ما در آینده با محوریت پیشگیری است و به اصل پیشگیری بسیار معتقد هستیم، افزود: امروزه هدف و شعار پلیس، پلیس مردم‌نهاد و پلیس جامعه‌محور در راستای تحقق رضایت‌مندی مردم است.

وی بابیان اینکه تمام تلاشمان این است که بتوانیم اقدام‌های آموزشی، ایجابی و پیشگیرانه را در اولویت قرار دهیم، گفت: البته اقدام‌های سلبی پلیس به فراخور مأموریت‌های ذاتی به شکل قاطع در دستور کار قرار دارد تا ان شاا... بتوانیم پاسخگوی مطالبات مردم باشیم.

فرمانده انتظامی شهرستان آستانه‌اشرفیه با اشاره به اینکه میزان ارتکاب به سرقت از ابتدای امسال تاکنون نسبت به مدت مشابه سال قبل 10 درصد کاهش داشته است، گفت: میزان کشف مواد مخدر از ابتدای امسال تاکنون نسبت به مدت مشابه سال قبل با افزایش 15 درصدی همراه بوده است.

سرهنگ عیسی روشن قلب متولد سال 1359 در شهر دیلمان استان گیلان است و پیش‌ازاین سمت‌های مختلفی در نیروی انتظامی شهرهای کردستان، رودبار و ماسال داشته است.

انتهای پیام/

پست های مرتبط