۱۳۹۶/۱۲/۵ - ۲۲:۲۶:۰۴ ورزشی

آغازی دوباره به امید تکرار تاریخ

تیم فوتبال ثامن آستانه‌اشرفیه رقابت‌های استانی را با برد در میدان اخلاق آغاز کرد


به گزارش پایگاه خبری کیآستان، رقابت‌های زیرگروه فوتبال بزرگ‌سالان استان گیلان عصر امروز با برگزاری هفته نخست این رقابت‌ها آغاز شد.

تیم فوتبال ثامن آستانه‌اشرفیه تنها نماینده فوتبال شرق گیلان در گروه دوم این رقابت‌ها از ساعت 14:30 عصر امروز به مصاف تیم فوتبال آزادی انزلی رفت.

بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال ثامن پیش از عزیمت به استادیوم شهید کروبی آستانه‌اشرفیه برای انجام نخستین دیدار خود در رقابت‌های استانی، در اقدامی پسندیده و اخلاقی با حضور در بارگاه مطهر سلطان سید جلال‌الدین اشرف (ع) و مزار اسطوره فقید و بااخلاق فوتبال گیلان عبدالرضا پندیدن، رقابت‌های امسال لیگ فوتبال گیلان را با برد در میدان اخلاق و معرفت آغاز کردند.

شهرستان آستانه‌اشرفیه در دهه‌های گذشته همیشه صاحب تیم‌های قدرتمندی در رشته فوتبال بود و تیم‌های بزرگی همچون پرسپولیس برای رقابت به این شهرستان سفرکرده‌اند.

پس از سال‌ها دوری از رقابت‌های استانی، تیم فوتبال ثامن، شهرستان آستانه‌اشرفیه را بار دیگر صاحب نماینده در رقابت‌های فوتبال بزرگ‌سالان کرده است.

تیمی متشکل از جوانان همین شهر که چشم‌انتظار نگاه مسئولانه مدیران شهری و حمایت‌های بخش خصوصی است.

تیم فوتبال ثامن آستانه‌اشرفیه امروز در حالی پا به زمین مسابقه گذاشت که هم‌روی لباس تیمی خود جای خالی حامی مالی را احساس می‌کرد و هم در شهر خود از حضور و حمایت تماشاگران پرشمار بی‌بهره بود.

رقابت امروز دو تیم فوتبال ثامن آستانه‌اشرفیه و آزادی انزلی 3 بر صفر به سود تیم شهر انزلی به پایان رسید اما حضور حامیان مالی برای تقویت روحی و جذب بازیکنان باکلاس بالاتر می‌تواند چراغ خاموش سال‌های اخیر فوتبال این شهرستان را روشن کند و فوتبال این شهرستان را پس از سال‌ها دوری از سطح اول فوتبال بزرگسالان گیلان دوباره بر سر زبان‌ها بیندازد.

تیم فوتبال ثامن آستانه‌اشرفیه در گروه دوم لیگ زیرگروه فوتبال گیلان با تیم‌های سایپا رشت، شهرداری رودبنه، شهرداری ماسال، معلم شفت، عقاب تالش، چای‌کاران لنگرود و آزادی انزلی هم‌گروه است و در صورت موفقیت در این رقابت‌ها به سوپر لیگ گیلان صعود می‌کند.

انتهای پیام/

پست های مرتبط