۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۵:۴۳:۰۱ سیاسی

آمریکا همچنان دشمن شماره یک ملت ایران است

قطعنامه راهپیمایی 22 بهمن‌ در شهرستان آستانه‌اشرفیه قرائت شد


به گزارش پایگاه خبری کیآستان، قطعنامه راهپیمایی سرا سری یوم‌الله 22 بهمن‌ماه 1396 در میدان امام خمینی (ره) آستانه‌اشرفیه قرائت شد.

متن این قطعنامه به شرح ذیل است:

حمد و ثنای بی‌پایان پروردگار بزرگی را سزاست که ملت شریف و حق‌جوی ایران را کرامت بخشید تا در سایه نعمت اسلام و ولایت، تحت رهبری داهیانه و الهی حضرت امام خمینی (رضوان‌الله تعالی علیه) و ولی امر مسلمین حضرت آیت‌الله‌العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) در عصر جاهلیت مدرن، منادی احیای ارزش‌های والای الهی و اخلاقی گردد.

اینک، در این لحظات آکنده از شورونشاط و حماسه که قلب میلیون‌ها انسان آزاده مملو از سرور سی و نهمین سالگرد سراسر نور و افتخار پیروزی انقلاب اسلامی است و پیشرفت‌ها و دستاوردهای نظام اسلامی ایران در اوج قله‌های سربلندی و افتخار، بیش از هر زمان دیگری به‌عنوان الگوی نجات‌بخش جامعه بشری، مایه¬ی مباهات مسلمانان و مستضعفان جهان شده است، ما شرکت‌کنندگان در راهپیمایی باشکوه، سرا سری و دشمن‌شکن یوم‌الله 22 بهمن که مزین و آراسته به نام سیده نساء العالمین حضرت فاطمه زهرا (سلام‌الله علیها) است، مواضع خویش را با بانگ رسای توحیدی "الله‌اکبر" و "خامنه‌ای رهبر" به جهانیان اعلام می‌داریم:
1. ضمن تجدید میثاق و بیعت خلل‌ناپذیر با آرمان‌های بنیان‌گذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، انقلابی گری و تبعیت همه‌جانبه از رهنمودها و منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) را زمینه‌ساز نشر و بسط ارزش‌های معنوی انقلاب اسلامی دانسته و بر التزام عملی به اصل الهی و مترقی «ولایت‌فقیه» به‌عنوان میراث جاویدان معمار کبیر انقلاب اسلامی تأکید می‌نماییم.
2. بار دیگر پشتیبانی قاطع خود را از موفقیت‌های جوانان مؤمن و متخصص کشور به‌خصوص در عرصه علم و فناوری و صنایع بازدارنده دفاعی و موشکی اعلام داشته و ضمن حمایت از دستاوردهای ارزشی و معنوی نظام اسلامی، بر تداوم عزم جدی مسئولین کشور در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی و تکامل مسیر پرفروغ انقلاب اسلامی تأکید می‌نماییم.
3. با تأکید بر لزوم تأمین زندگی کریمانه مردم و مقابله با موج نفوذ و رخنه دشمنان منطقه‌ای و فرا منطقه‌ای، خاصه از راه تدبیر فضای مجازی ایمن و شبکه اینترنت ملی، از همه دستگاه‌ها بخصوص  دولت محترم می‌خواهیم با مسئولیت‌پذیری برای بهبود شرایط اقتصادی کشور و پاسخگویی صادقانه به مطالبات برحق مردم، تأمین اشتغال و معیشت و رفاه مردم را در اولویت قرار دهند.
4. آمریکای جنایتکار را همچنان» دشمن شماره یک «خود دانسته و ضمن ابراز خشم و نفرت از بدعهدی‌های شیطان بزرگ در نقض مفاد توافقنامه هسته‌ای و محکوم کردن مواضع خصمانه برخی مقامات ارشد اروپایی در همراهی باسیاست‌های سلطه طلبانه شیطان بزرگ از تمام مسئولین و دست‌اندرکاران نظام اسلامی می‌خواهیم تا با اتخاذ مواضع قاطعانه نسبت به استیفای کامل حقوق و منافع ملی و مقابله‌به‌مثل مؤثر با تحریم‌ها و اقدامات خرابکارانه نظام سلطه و ایادی آن، شجاعانه اقدام نمایند.
5. بار دیگر حمایت همه‌جانبه خود را از وحدت و اتحاد جهان اسلام و همچنین جنبش‌ها و حرکت‌های اسلامی و آزادی‌بخش، خاصه فلسطین و محور مقاومت اعلام داشته و با‌ تأکید بر لزوم حفظ تمامیت ارضی کشورهای اسلامی، طرح رذیلانه سردمداران کفرپیشه آمریکای جنایتکار در رسمیت بخشیدن به نقشه شوم انتقال پایتخت رژیم جعلی و کودک کش صهیونیستی به بیت‌المقدس و همچنین جنایات وحشیانه رژیم قبیله‌ای آل سعود و هم‌پیمانان آن در یمن و بحرین را شدیداً محکوم می‌نماییم.
6. ضمن هشدار در خصوص پذیرش تعهدات و معاهداتی که زمینه‌ساز نفوذ دشمنان و تحدید قدرت و کاهش میزان اثرگذاری نظام در سطح منطقه و جهان است، از متولیان امر می‌خواهیم با سرلوحه قرار دادن عدالت و رفع زمینه‌های بروز معضلات اجتماعی، افزایش اعتماد سیاسی، تحکیم بنیاد خانواده و جلوگیری از تبدیل‌شدن مسئله حجاب به ابزاری سیاسی، دشمنان مردم و انقلاب را دررسیدن به اهداف شیطانی خود با شکست مواجه سازند.
7. تکریم مقام شهدای والامقام انقلاب اسلامی و ایثارگران و خانواده‌های معظم آنان را وظیفه دائمی امت شهیدپرور دانسته و از مسئولین کشور می‌خواهیم تا در رفع موانع تعالی مادی و معنوی و حاکم ساختن فرهنگ» ایثار «و» شهادت، از هیچ تلاشی دریغ ننمایند.
والسلام علیکم و رحمه‌الله و برکاتِ
یکشنبه 22 بهمن‌ماه 1396
مصادف با 24 جمادی‌الاول 1439 و 11 فوریه 2018

انتهای پیام/

پست های مرتبط