۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۲:۳۱:۲۸ اجتماعی

قتل زن جوان کیاشهری

زن جوان کیاشهری قربانی اعتماد نابجا شد


به گزارش پایگاه خبری کیآستان، سرهنگ منوچهر محبوبی فرمانده انتظامی آستانه‌اشرفیه گفت: فاطمه محمدی خواه زن 25 ساله اهل بندر کیاشهر به دعوت زنی 34 ساله از اهالی بندر کیاشهر به ویلایی در روستای چونچنان زیباکنار رفت.

پس از ساعتی درحالی‌که تلفن همراه وی خاموش بود و در دسترس نبود یک ناشناس با پدر وی تماس گرفت و درازای آزادی دخترش تقاضای مبلغ بالایی پول کرد.

پدر فاطمه که وضع مالی خوبی دارد سریعاً پلیس را در جریان قرارداد، اما تماس آدم‌ربایان با این خانواده ادامه نیافت.

مأموران پلیس آگاهی گیلان با انجام تحقیقات و عملیات کارشناسی و با استفاده از تصاویر دوربین‌های مداربسته اماکن مختلف موفق به شناسایی خودروی آدم‌رباها شدند و با تحقیقات پلیسی در روز جمعه زن 34 ساله و همدست وی که مردی 30 ساله بود را دستگیر کردند.

این دو متهم پس از مدتی مقاومت و انکار آدم‌ربایی، بالاخره اعتراف کردند که ابتدا زن متهم با مقتول طرح دوستی ریخته و پس از مدتی رابطه این زن را با مردی 30 ساله برقرار کرده است.

این دو نفر با جلب اعتماد مقتول یکشنبه قبل وی را به ویلایی که اجاره کرده بودند بردند و با تماس با خانواده وی تقاضای پول کردند، اما زمانی که متوجه شدند نمی‌توانند این پول را به دست آورند برای پنهان ماندن ماجرا مقتول را با شلیک یک گلوله به سر وی کشتند و جسد وی را در یک چاه 5 متری در مزرعه‌ای در اطراف کیاشهر انداخته‌اند.

با حضور مأموران انتظامی جسد این زن جوان از چاه بیرون کشیده شد و متهمان برای بازجویی‌های بیشتر راهی بازداشتگاه شدند.

مقتول که در بندر کیاشهر مغازه لباس‌فروشی داشت، چند ماه پیش از همسر خود جدا شد، یک دختر 6 ساله داشت و ساکن رشت بود.

پیکر مقتول در بندر کیاشهر به خاک سپرده شد.

صدا و سیما

انتهای پیام/

پست های مرتبط