۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۲۱:۱۴:۰۰ ورزشی

ارومیه‌ای‌ها در سفیدرود غرق شدند

تیم فوتسال باشگاه سفیدرود آستانه‌اشرفیه با 6 گل حریف ارومیه‌ای خود را بدرقه کرد


به گزارش پایگاه خبری کیآستان، فصل جدید رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال کشور از امروز با برگزاری 16 دیدار در شهرهای مختلف کشور آغاز شد.

تیم فوتسال باشگاه سفیدرود آستانه‌اشرفیه عصر امروز در نخستین دیدار خود در این رقابت‌ها با نتیجه پرگل 6 بر یک، تیم فوتسال باشگاه اروم آلیاژ ارومیه را در سالن ورزشی دانشگاه مهر آستان شکست داد و با توجه به نتیجه تیم‌های دیگر گروه نخست به صدر جدول رفت.

تیم فوتسال باشگاه سفیدرود آستانه‌اشرفیه در این دیدار خانگی که از حمایت و استقبال خوب جوانان، مردم ورزش دوست و مسئولان شهرستان بهره می‌برد در دقایق 19،22،23،25،34 و 36 توسط ایمان عزتی (3 بار)، سبحان عاشوری، سیدهاشم میرحسینی و سعید زارع دروازه حریف ارومیه‌ای خود را گشود و تک‌گل تیم اروم آلیاژ ارومیه را سعید نجات محمد از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

جواد پورصالح و کیانوش کریمی هدایت تیم فوتسال باشگاه ورزشی مردمی سفیدرود آستانه‌اشرفیه را بر عهده دارند.

رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال کشور در 4 گروه، 6 تیمی و 2 گروه، 5 تیمی برگزار می‌شود و تیم فوتسال باشگاه سفیدرود آستانه‌اشرفیه در گروه نخست این رقابت‌ها با تیم‌های شهید سرخه‌ای ری، قایقران تکاب، الغدیر اردبیل، شهید کیان پارس‌آباد و اروم آلیاژ ارومیه هم‌گروه است

در سایر رقابت‌های این گروه عصر امروز تیم فوتسال سرخه‌ای تهران 5 بر 1 تیم فوتسال قایقران تکاب را شکست داد و تیم فوتسال الغدیر اردبیل هم 3 بر 2 از سد تیم فوتسال شهید کیان پارس‌آباد گذشت

هفته دوم رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال کشور جمعه 29 دی‌ماه 96 برگزار می‌شود و بر اساس برنامه اعلام‌شده تیم فوتسال باشگاه سفیدرود آستانه‌اشرفیه میهمان تیم فوتسال باشگاه شهید کیان پارس‌آباد است.

در بین دونیمه این دیدار از بازیکنان نونهال تیم فوتسال سفیدرود آستانه‌اشرفیه که در رقابت های استانی به مقام قهرمانی دست یافته بودند تجلیل شد.

انتهای پیام/

پست های مرتبط